Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barát nőmet jelképesen el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barát nőmet jelképesen el akarom jegyezni egy gyűrűvel, mennyiért szokás ilyenkor gyűrűt venni?

Figyelt kérdés
Én 18 múltam ő pedig 16. A kérdésre valaszoljatok, várom azokat.

2015. máj. 9. 13:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
pff :D
2015. máj. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Chopen ***** válasza:
Szerintem kukázz valahonnan alumíniumot, aztán csinálj belőle két gyűrűt.
2015. máj. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem is csodálkozom, szerezzetek barátnőt és várlak vissza.
2015. máj. 9. 13:38
 4/12 Las Vegas ***** válasza:
100%
Te frankón tudod mi az az eljegyzés ? S mi szokás utána ? Majd ha betöltöttél még egy olyan 10 évet vagy utána olvastál akkor gyere vissza....
2015. máj. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Haver, ez még korai...
2015. máj. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ennek mi értelme? :DD
2015. máj. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
jó hát ez most egy provokativ kérdés... jo érzés kora délután megbotránkoztatni a népet :D
2015. máj. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Jelképes eljegyzés...ezt annyira bírom. Mert ennek mi értelme van? Összefogtok házasodni vagy mi? Eljegyezni általában akkor szokták egymást az emberek ha össze is akarnak házasodni. Inkább csak vegyél neki egy sima gyűrűt. Az biztos hogy én a jelenlegi barátnőmet csak akkor fogom megkérni, ha össze is házasodunk.
2015. máj. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
43%

Szia. Látom nem kaptál értemles kérdést. Na majd én leírom azt amit mi csináltunk. Én 15 voltam amikor a kiscsak 14. Eljegyeztem, mert akkor tudtam, hogy nagyon szeretem. Akkor egy ezüst gyűrűt vettem neki, de mivel nem szerette, és csak feketét hordott, bevonattam fejete bőrrel. Megmondtam neki, megtörtént, már 5 éve együtt vagyunk, a nyári évfordulón tervezem az igazi eljegyzést immár fehérarany gyűrüvel, a belsejében egy felirattal.

Egyébként eljegyzést 1 gyűrűvel szoktak csak a lánynak, esküvőn kell 2 akkor ugye neked is és ő húzza fel. Mi a moatanit megbeszéltük milyen legyen. Te is utalj rá neki előtte nehogy megijedjen.

Üzibe a többit, ha lenne kétséged :)

19/f

2015. máj. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jelképesen:D Behalok:D
2015. máj. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!