Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék kitörni ebből...

Hogyan tudnék kitörni ebből az állapotból?

Figyelt kérdés

(Figyelem, a szöveg erős önsajáltatástól fog bűzleni)


Az a baj, hogy 5 éve megtetszett egy lány akivel közel kerültünk egymáshoz, össze is jöttünk volna, csak éretlen voltam és elrontottam. annyira összevesztünk hogy 3 évig nem beszéltünk. Ez nagyon megviselt, az első évben korházban is voltam. 3 éve iszonyatosan szeretem. De azóta sok idő telt el, változtunk. Én a stressz miatt rossz irányba, ő pedig sokkal jobb irányban, egy gyönyörűszép okos érett életre való nő lett. Én pedig egy bagy senki, megpocakosodtam, magányos lettem. Nincsenek barátaim, nem járok el sehova. Az emberektől félek, rosszúl vagyok ha tömegben kell lennem. Utálom a bulikat, koncerteket, meg minden ilyen szociális eseményt, ahogy sok sok ember egy helyen nyomorog. Utálom ezt a mai divatot, szóval nem is öltözöm úgy, mint a fiúk 95%-a. Nem cigizek, nem iszok alkoholt. És ezek így eggyütt okozzák, hogy nem kellek senkinek. Lassan egy éve arról szólnak a napjaim, miutánothagytam a sulit, hogy itthon vagyok, alszok, tvzek gépezek, és sehova nem megyek, a rokonaimon kívül senkivel nem beszélek, mindenki itthagyott, mert ha én nem keresem őket, akkor már nem kell rám írni.. Azért hagytam ott a sulit, mer 3x megbuktam, olyan fiúk vettek körül, akik sokkal vagányabbak voltak. pl 18 évesen 14 éves osztálytársaim voltak, akik sokkal jobban néztek ki, volt életük, sokkal több lánynak jöttek be. Volt olyan osztálytársam, akivel egész tanévben egy szót sem váltottam, mert nem voltam azon a szinten, hogy beilleszkedjek. Nem rég jelentkeztem egy munka helyre, és nagyon félek, mert sosem voltam még dolgozni, és olyan helyre megyek ahol drága dolgot kell szerelni, félek hogy elrontok valamit és midnenki engem fog nézni. A korházba kerülésem óta rendszeresen van szívritmus zavarom,de az utóbbi 1 héten sűrűbben jön elő és hosszabb ideig. Ez a betegség szívrohamot is okozhat. Nem mondtam még ezt senkinek, de rengetegszer elgondolkodtam azon, hogy nincs is nekem ebben a generációban, ebben a mai világban helyem, és ha jön egy erősebb szívritmus zavar, és megáll a szivem, akkor annak úgy kell lennie, nem megyek orvoshoz, nem eröltetem. Ha kell akkor vége, úgy sincsen sok értelmem. De azért várom a válaszokat, hogy miként lehetne innen kitörni. Barátkozni meg közösségbe járni, ismerkedni nem akarok.



2015. febr. 2. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:

"Barátkozni meg közösségbe járni, ismerkedni nem akarok."


Pedig pont ez jelenti a kitörést

2015. febr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De én attól csak rosszabúl érzem magam, mert senkinek nem tudok megfelelni. Még egy nálam rondább és butább embernek is lett párkapcsoalta, ez is nagyon elszomorít, mert nekem még mindíg nem jött össze, és mára már rég feladtam.
2015. febr. 2. 20:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Tűzzél ki reális célokat és küzdjél értük. Első lépésként már az is haladás lenne, ha egy árú-feltöltői szintű melót sikerülne szerezned, és a munkahelyen sikerülne beilleszkedned és helytállnod.


Ha szülőkre támaszkodhatsz, már egy minimálbér is elég arra, hogy legyen pénzed kicsit élni, megjelenésedre költeni, és a mostani állapotodhoz képest ez is sok önbecslést adna, a fizikai munka formálná testedet is.

Egyszerűbb, rossz családból származó csajoknál már ennyivel is számításba jöhetnél,


Reálisan értékeld, hogy ezzel a teljesítménnyel is még max. az alsó harmadon belül érezhetnéd magad összességében jónak, ezért ha többre vágysz, akkor azért még több teljesítményt kellene letenni, pl. érettségi és jobban fizető szakma, amivel már lehetsz egy viszonylag sikeres mesterember.

2015. febr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Járj el terápiára. Komolyan. Én sokkal kisebb probléma miatt is elkezdtem járni, lett önbecsülésem, lett életem. Megéri.
2015. febr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Néhány ötlet, hátha van közte szimpi: Keress valamilyen öntevékeny kört, sportkört, hobbi kört, tánc klubot. Ne legyen nagy, ha csak pár ember van, az a legjobb, az sokkal közvetlenebb. Kezdj el csinálni valamit, ami érdekel, ami leköt, amiről tudsz beszélni emberekkel. Legyél önkéntes, segíts másokon, dolgozz állatmenhelyen. Talán mindenek előtt beszélgess emberekkel, akik tudnak segíteni, vannak lelkisegély szolgálatok, ahol tudnak impulzust adni, hogy ki tudj törni. Keress egy lelkészt, egy pszichológust, bárkit, aki meghallgat és támogatást tud nyújtani. Mindenkinek szüksége van időnként ilyenre, nekem is, neked is.

[link]

Egyszerre csak egy lépést kell megtenned, de azt az egy lépést mindig meg kell tenni. :)

Hajrá!

2015. febr. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ha igy állsz hozzá mindenhez hogy "minek, úgyse sikerül" akkor nem is fog sikerülni sose
2015. febr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!