Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Olyan nő kell, aki vidámsággal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nő kell, aki vidámsággal tölti fel a napjaim, és nagybetűvel szerepelhet életem lapjain. Van ilyen lány itt?

Figyelt kérdés
20/F - Komoly kapcsolatot keresve írtam ki ezt a kérdést! Szép estét!

2015. máj. 9. 23:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kedves megfogalmazás. Remélem szerencsével jársz. :)
2015. máj. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%

Szia,


megértem, sőt átérzem, hogy ilyenre vágysz


de sajnos a női lélek és psziché nem így működik


nagyon nem...

2015. máj. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem én is. :) Hátha itt lesz az igazi talán.
2015. máj. 9. 23:33
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne általánosíts, én még soha senkinek nem okoztam boldogtalanságot, csak vidámságot. Bár az igaz, hogy sok lány nagyon aljas és kétszínű tud lenni, a férfiak nagy része legalább nyíltan nem kedveli a másikat.
2015. máj. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nagyon édes,kedves,romantikus meg mi egymás amit írtál...de a szerelem nem ilyen,nem fog csak úgy megjelenni az Igazi mert te már vársz rá.

Én azt javaslom hogy élvezd az életed,ismerkedj,szórakozz..így a napjaid vidámabbak lesznek és mivel közösségben leszel az sem kizárt hogy rádmosolyog majd az a lány akit most épp keresel.;)

2015. máj. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
szaszanova koszonjuk az idezest...
2015. máj. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
végre valaki aki felismerte a rímet. :D :) Igen Szaszanovától van, de nem maga a rím miatt, hanem a tartalma ami. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2015. máj. 9. 23:39
 8/14 anonim ***** válasza:
Még csukva van szemed haver. De addig jó ez. Csak sajnos nem neked. :/ A világ nem így működik.
2015. máj. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna, hogy ilyen sokszínű választ kapok legyen az bárkitől. :D De azért köszönöm!
2015. máj. 9. 23:40
 10/14 A kérdező kommentje:
ennyi *
2015. máj. 9. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!