Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na lányok nektek melyik jön be?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na lányok nektek melyik jön be?

Figyelt kérdés
itt első sorban a lányok véleménye érdekelne hogy nekik milyen fiuk jönnek be az izmosabb rövid hosszú hajú stb remélem bő vélaszokat kapok :p ja és inkább a 15 - 17 L írjanak : 15F

2015. máj. 9. 20:32
 1/4 A kérdező kommentje:
mit néztek egy fiún pasin elöször ? mi az amitől egyből be gerjedtek iézöjelbe és a lányok tényleg külső alapján döntenek nem nem vagyok csúnya csak ez már egyre jobban érdekel jó igen a külsö is számit de na :D
2015. máj. 9. 20:34
 2/4 anonim ***** válasza:
izmos, szőke szexi..:D
2015. máj. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a tekinet az egyik legfontosabb. Mert ha valaki szembejön az utcán mint átlagos fiú unalmas semmitmondó tekintettel akkor sebki sem fog észrevenni benne semmit

De ugyanakkor mondjuk ha szembejössz egy lánnyal aki szerinted szép akkor az mindenképp bejön ha félmosolyra húzod a szád és kicsit pimasz tüzes tekintettel nézed. A hajad ne zselézd túl de azért jó ha van rajta valami abból sem a vizes fajta,ha fényes az már egy jó pont,és legyen valami fazonja,pl.két oldalról borotvált vagy valami manga haj mert az általában nagyon.bejön a csajoknak. Ja és a legfontosabb hogy ne legyél kopasz. Nekem ezek számítanak leginkább. Nekem az nem számít hogy valaki izmos legyen,de másoknál nagyon jó pont. Pl.karizom meg hasizom,ha már látszik mikor fúj a szél pólón keresztü,akkor nyert ügy. Öltözködésről pedig annyit hogy általában a kivágott/rózsaszín/otthonka szerű pólók nem jönnek be senkinek. Mondjuk nekem eddig fiún az a póló tetszett legjobban ami bő volt és fekete és a közepén volt egy fehér x. Ilyen bővebb pólók/feszülős pólók a jók. A gatya meg legyen bármilyen csak ne legyen kicsi/matricázott és ne feszüljön nagyon a seggeden. Sapkát ne hordj,eltakatja a hajad. Tartás is számít,húzd ki magad . Kisugárzásról annyit hogy látsszon hogy van önbizalmad és szereted az embereket. De a kisugárzást nem lehet teljesen megváltoztatni mert van akinek születésétől fogva olyan aurája van hogy mindenkit vonz. Pl.nekem is szokták mondani hogy olyan kisugárzásom van mint a nap és hogy jó a közelemben lenni.:D bár mondjuk leginkább az számít hogy mennyire vagy helyes. De ezek lényegesen sokat segítenek. Ha átlagos az arcod és megvannak ezek a tulajdonságaid akkor simán felszedsz egy jó csajt ;) ja és legyél benne mondjuk egy menőbb társaságba az is sokat számít 15/L

2015. máj. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

külsőre: szőke haj (lehetőleg ne ez a ecsetfej ami manapság van), kék szem vagy barna, legyen magasabb nálam, sportos, idősebb nálam 1 vagy 2 max 3 évvel

belsőre: nagyon nem bírom azokat a srácokat akik egyfolytában káromkodnak, legyen vicces és kedves, ha rocker az plusz pont, fogadjon el olyannak amilyen vagyok, összelehessen bújni vele (néha érzelmes tudok lenni)

elsőre az arcát de legfőképpen a haját nézem meg

ja és 16/L

2015. máj. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!