Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a jobb? ha egy lány csendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jobb? ha egy lány csendes. Keveset beszél, és komolyabb, jó persze tud nevetni is de nem a leg vidámabb tipus? Vagy az aki többett beszél, lehet vele röhögni, mert szinte mindig vidám. De azért tud komoly is lenni ha olyan dologról van szó?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Egyértelműen a második.

Tökéletes példa a mostani, és az előző barátnőm.

Az előző csöndes volt, ötlettelen, és nem csak az elején, hosszú hónapok után is kuka volt, egyszerűen nem lehetett vele dülre jutni, pedig nagyon sokat próbáltam.

Ez a mostani meg... leállíthatatlan. Ami nagyon jó. mert nem unod meg az életedet is mellette, ha egyszer nincs időd semmire mert mindig megy a lába :)

2012. júl. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kettő között! Erre nem gondoltál mi?
2012. júl. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerinted melyik????

Azzal vagy szívesebben aki lehúz hangulatilag vagy azzal aki ha rossz kedved van feldob???


Ha mazoista vagy akkor az 1.!!! Nekem volt olyan vagy fél évig...egy élmény volt!! :S


Mellesleg, attól, hogy valaki általában csendes, szótlan még nem azt jelenti, hogy szerény és normális, a kettőnek semmi köze sincs egymáshoz.

2012. júl. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Diavolino44 ***** válasza:
Elso egyertelmuen. Ferfi vagyok szeretem a kapcsolatot irnyitani, a masodik mellett egyfolytaba vitaznek,feltekenykednek. Minden eddig baratnom az elso kategoria volt.
2012. júl. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!