Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akivel több mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel több mint féléve beszélegtünk facen. Már voltam vele étteremben (3. találkozás). De csak akkor beszélgetünk ha én ráírok, ő nem, miért? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Ő maximum akkor ír ha már 1-2 hete nem írtam rá és, hogy mi van velem, miért nem írok.

Eléggé vissza fogott lány, most az utolsó "randin" felszabadúltra sikerült a hangulat. Én már bele fáradtam ,hogy csak akkor beszélünk (6-7 hónap irogatás után) ha én ráírok...nagyon papucsnak érzem magam.

Végig úgy voltam, hogy a fiú én vagyok, akkor kezdeményezzek is én.

Sajnos ez idő alatt akárhogy terveztük nem jött össze gyakrabban találka. Mindig én hívtam, most utólag ő is mondott ezt azt, hogy mehetnénk el pár helyre, de most mit akar? Nem akar beszélni, esetleg túl szégyenlős, vagy csak udvaroltat magának?

Én úgy terveztem, hogy még adok időt az ismerkedésre, mert tényleg van szűkség, de mit tanácsoltok, folytassam, vagy hagyjam a fenébe, keressek mást?

Nagyon nem tudom, hogy mit gondol rólam, talán nem is jövök be neki, csak illemből jött ha hívtam.

Mind a ketten 19 évesek vagyunk.



2015. márc. 25. 18:25
 1/2 Patrick01 válasza:
Hát rajtad múlik h neked mennyire fonotos a lány és hogy mennyire szereted....sztem nee hagyd annyiba lehet h csak felosebb típus, adj még neki időt...de azèrt gyozoggy meg rola h tetszel e neki.
2015. márc. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem kicsit szégyenlősebb típus és lehet nem akar "zavarni" ezért nem ír rád. De ha tetszik neked akkor ne hagyd még ott főleg ha már egy kicsit felszabadultabb volt mert ha minden jól megy úgyis összejöttök :) Sok sikert! :D
2015. ápr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!