Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szexuális zaklatás ellen mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális zaklatás ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 12-13 évesen kezdet el a nevelő apám szexuálisan zaklatni. 17-18 éves koromig csinálta. Én is hibásnak érzem magam , mert sokszor belementem és én is akartam csak hogy ne legyen veszekedés és ne verjen meg. Jártam evvel pszichológushoz, aki meg tette az első lépéseket és anyámék el váltak. De csak papíron váltak áll , ugyan úgy járkáltak egymáshoz. Anyunak hiába mondtam , mit csinál az apám nem hitte el nekem. Sőt volt olyan is hogy anyám mondta, neki hogy nyaljon ki. Jelenleg anyámmal élek , de tervezem a barátommal hogy el költözünk. Anyám teljesen bolond , bárhova megyek követ és az emberi szabadság jogomat korlátozza. Nagyon sokszor meg sajnálom , mert lelkileg zsarol hogy megöli magát. A barátom már nem tűri , azt mondta be megye a hivatalba és szét kürtöli. Mert anyám ott dolgozik. Barátom szerint feljelentést kellene tenni, mert ilyen embereknek a börtönben. Azt el felejtettem hogy ezek , miatt nagy gátlásaim vannak szexuális téren is. Szerintetek lehet még lépni ez ügyben? Azóta majdnem 10 év telt el.

2015. máj. 11. 09:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A jogtanárom szerint ez nem évül el.
2015. máj. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is megérdemelné ilyen anya, viszont ha azt akarod, hogy anyáddal ne legyen többet gondod, akkor kár egzisztenciálisan tönkretenni, elég csak megszakítanod vele minden kapcsolatot.
2015. máj. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én ha jól tudom minden elévül egy bizonyos idő után, talán a háborús bűnök nem.

Amúgy ha linkeled akkor megköszönöm, mert én ettől jobbat nem találtam.

2015. máj. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A barátodnak igaza van. El kell költöznöd a szüleid elől. Pszichológust javaslok nekik is. Minél hamarabb költözz el a barátoddal.
2015. máj. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Linket nem tudok, mert csak a jogtanáromtól hallottam, de akkor lehet, hogy nem így van...majd nem hiszek el neki mindent :D
2015. máj. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ha a nevelő apád 12-13 korodban már csinálta és nyilvánvalóan elmúlt 18 éves, akkor elítélik kiskorú megrontásért. Anyukád ha erről tudott és felbujtóként segédkezet akkor mint tettes társa a vádlottak padjára kerülhet. Valami kézzelfogható kellene/ Hang vagy kép felvétel/ amit a rendőrség elfogad, mert lehet hogy mind ketten képesek ellened vallani. Anyukáddal és nevelő apáddal minden kapcsolatot meg kell szakítani. Nem alkalmasak, hogy szülők legyenek. Ha gátlásaid vannak emiatt kérd szakember segítségét!/pszichiáter/ Mindent mondj el a barátodnak ha megbízol benne és kérd meg, hogy segítsen. vele szexuális téren nem lehetsz gátlásos. Ő az akinek úgy kell szeretnie, hogy minden gátlás nélkül tudj vele szexelni. Tudom nem könnyű. de meg kell tenned. Ne szégyellj semmit, ad ki magadból.Ne te szégyenkezz, vagy gátlásaid legyenek. Gondolj arra, szégyelljék ők a magukat a szüleid, mert ezt tették. Neked el kell indulnod egy új élet felé!!!!!
2015. máj. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Bírósági per esetén újra és újra fel kell idézned a régmúlt sérelmeket.Minden seb fel fog szakadni, és jobban fog fájni, mint akkor fájt. Szerintem ezt az opciót hagyd ki.

Amit a barátod tenni készül, az pedig vastagon kimeríti a rágalmazás fogalmát.

Inkább lépjetek tovább, és zárjátok le a múltat.

2015. máj. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Költözzetek el minél hamarabb és szakíts meg minden kapcsolatot az anyáddal is.Azok után amit tett veled nem érdemli meg,hogy aggódj miatta.A pereskedést én sem ajánlanám.Eredménytől függetlenül lelkileg még jobban felkavarna.Pszichológus segítségével próbáld meg lezárni életednek ezt a részét.

43F

2015. máj. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Probálom lezárni ,de még mindig nem sikerült kerülget a multam nem csak ez volt más is,méd felnött nöként sem birok észhez kapni ez miatt is tiszta anti szoc.lettem.
2015. máj. 21. 18:31
 20/20 A kérdező kommentje:
ja hozzá tenném hogy pschilogusnál is voltam ,voltam kinezeologusnál is.és pshihiáternél is na az durva volt oda nem nekem kellet volna mennem
2015. máj. 21. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!