Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, férfiak! Ti tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti tudnátok "csak" barátja (akár legjobb barátja) lenni annak a lánynak, akibe szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés

2015. máj. 14. 23:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
45%

Nálam sok negatív tapasztalat után kialakultak alapelvek, amiket mindig betartok, és ezek alapból kizárják ezt a helyzetet. Mert egy ilyen helyzet fájdalmas egy pasinak (de ellenkező szereposztásban egy lánynak is), vagyis az ilyen helyzetekből kifelé kell törekedni. Egy-két alapelv:


Pl.:


1. Ha beleszeretek egy lányba, akkor én ráhajtok, nem kezdek el szerencsétlenkedni, hogy legyünk barátok :D A szeretett nőre úgy tekintek mint nőre, azaz udvarlok neki. Barátkozni kizárólag olyan lánnyal barátkozok, aki nem tetszik, aki nem jön számba nálam úgy mint NŐ.


2. Ha a lány visszautasít, onnantól kezdve cső van, engem nem lát többet. Szó sem lehet arról, hogy barátkozzak vele, ha ilyen dumával utasít el, hogy "azért még lehetünk barátok", akkor azzal még meg is sért.


Nem tudom, szerintem ez így a férfias, én eléggé töketlennek tartanám magam, ha a szeretett nő csak a barátjaként "tartana", miközben mindenféle pasival lefeküdne. Nem férfi, aki az ilyen helyzetekben benne van. Csak azért nem fogok a "barátja és semmi több" lenni egy lánynak, mert szerelmes vagyok belé, és így legalább a közelében lehetek :D Ugyan már. Ilyen nőnek, aki ennyire lenéz, a közelében sem akarok lenni.


Tisztességes lány egyébként is megmondja, ha nem akar tőled semmit, és nem engedi, hogy szenvedj miatta feleslegesen.

2015. máj. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
... aki meg nem tisztességes, az alapból nem érdemli meg, hogy időt fecsérelj rá.
2015. máj. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
61%
11.: Te lenézed azokat a nőket, akikre csak barátként tekintesz és nem vonzódsz hozzájuk? Mert ha nem, akkor nem értem, miért feltételezd élből, hogy fordított helyzetben viszont a nő lenéz téged - nekem inkább úgy tűnik, hogy te lennél az, aki a visszautasítás után lenéznéd saját magad, ha tartanád a kapcsolatot a nővel, akit nem sikerült megszerezned. Ez persze nem baj, senki nem várhatja el, hogy benne maradj egy számodra kellemetlen és fájdalmas helyzetben, csak nem értem, miért vetíted ki ezt ilyen kitekert módon a nőre, hogy ő az, aki lenéz? Férfiatlan lenne egyszerűen azt mondani, hogy nem vagy elég erős folyamatosan együtt élni a kudarcoddal, vagy mi?
2015. máj. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Tudok.
2015. máj. 15. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

nem... ugyanis nem tudnám elviselni azt hogy a nő akit szeretek és akiröl tudom hogy tudja, mit érzek az vígan beleül egy s**gfej f**zába és boldogan cuppog a makkján... :D kössz de ezt nem akarom... nem akarom hogy elmesélje milyen jo a palija az ágyban, nem akarom hogy elmesélje milyen tökéletes a kapcsolatuk amikor tudja, hogy ezeknek én nem tudok örülni.. Nem akarom látni a közös fotoikat, és ezek utána ha szakítanának akkor sem jönnék össze vele... nem tudnám azt elviselni hogy miután két évadnyi Rubintrékát letornázott a másik farkán utána velem tegye meg ezt ugymond "jobb hijján" :)


Jóba vagyok az exeimmel, egyikkel sem haraggal váltam el... de egyikönk sem mesél erről a témáról ha összefutunk...

2015. máj. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Akibe szerelmes vagyok azt nem tudom batátként kezelni(lány vagyok)
2015. máj. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Hát nem hosszú távon lennék a barátja az TUTI! 17f
2015. máj. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Imre777 ***** válasza:

Amíg nincs pasija, addig talán.

Ha van pasija, akkor már nem biztos.

2015. dec. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#13-as, igazából te "tekered ki" azt, amit írok. Én nem utaltam semmi olyanra, hogy lenézném azt a nőt, aki nem tetszik nekem, és azt sem gondolom, hogy ha én nem kellek egy nőnek és felajánlja a barátságát, az lenézés a részéről (max. tisztességtelenség). Ezt te magyarázod bele, és nem szeretem, ha olyanokat adnak a számba, amit én nem is gondoltam, az ilyesmivel nincs kedvem vitatkozni.


Igazából csak annyi a lényege annak, amit írtam, hogy (ez most leegyszerűsítés lesz), a pasiknál is kb. olyanok a nők, hogy van, akivel csak barátkoznak és vannak, akik potenciális partner-jelöltek lehetnek. A nőknél is hasonló (van, aki számukra csak barátságzóna és van a "pasi"). A két kategóriát nem érdemes keverni, tehát ha valaki csak "barát", akkor az soha ne legyen már partner, és ha valaki már nem lehet partner, akkor nincs értelme a barátság zónába száműzni. Persze idővel változhatnak ezek, tehát idővel lehet a párom olyan is, akit korábban elkönyveltem barátnak, és lehet barát az is, akibe korábban szerelmes voltam. De amíg szerelmes vagyok belé, addig semmiképpen nem.


Hol van ebben az, hogy én lenéznék akárkit is? Sehol nem írtam ilyet.

2015. dec. 17. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Tudnék ,Nekem is van egy ilyen havercsajszim,9-10. be még hozzá se szóltam,majd 11,12,13 ban a közös úszásórák,gyógytesi, barátnőinek a hiánya,miatt egyre többet beszéltünk ,majd később a barátjával szakítottak,így ráhajtottam,de megbeszéltük ( igaz én kicsit nehezen dolgoztam fel,kellett 1 honap) ,hogy csak barátok,na azóta ő a legjobb barátom


Röviden: kommunikáció,az az alapja minden kapcsolatnak,legyen az baráti vagy párkapcsolati

2016. febr. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!