Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon igazat mond a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon igazat mond a párom amikor részeg?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve nem mondta hogy szeret, sosem lep meg semmivel se szülinap se karácsony se névnap, soha nem hív fel. Az első évben még éreztem hogy szeret de már nem foglalkozik velem. Viszont hétvégén elment a havejaival és részegen jött haza, annyira nem volt részeg tudta hogy merre van mit csinál. És mondta hogy nagyon szeret és hogy én vagyok a mindene.Többször ismételgette az este folyamán. Vajon csak a pia beszélt belőle vagy igazat mondott?
2015. máj. 15. 10:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Mi azt honnan tudnánk, úgy őszintén?

Ha téged annyira zavar, hogy sose mondja neked, akkor ezt miért nem tudatod vele?

Ha meg úgy érzed, hogy elhanyagol, és rosszul érzed magad a kapcsolatban, akkor miért vagy vele?


Beszélgess vele sokat, ha nem változik semmi, akkor hagyd ott!

2015. máj. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Jó ideje pont leszar téged,aztán egyszer csak a pia hatására megnyílik.Én egy szavát nem hinném el.Volt dolgom a fajtájával.
2015. máj. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
A pia beszélt belőle, de igazat mondott. Ha az ember részegen gyakran kimond olyat amit amúgy nem tenne.
2015. máj. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagyok részeg, és nap mint nap elmondom a páromnak hogy szeretem! Ha igazán szeret csak elmondja egyszer józanul is!

Eléggé kétesélyes a dolog!

Kérdezd meg tudja -e mit hajtogatott aznap este?

2015. máj. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

"sosem lep meg semmivel se szülinap se karácsony se névnap, soha nem hív fel."

.

Ez sokkal többet nyom a latba, mint hogy mit beszél félrészegen.

2015. máj. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
5-ösnek igaza van, a tettek számítanak. Ha Te is érzed, hogy nem szeret, ne csapd be magad.
2015. máj. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem érte, miért vagy együtt még egy ilyen sráccal
2015. máj. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Vagy feloldotta a gátlásait a pia,erre nem gondol senki,hogy talán valami nyomasztja őt a kapcsolatban?/N
2015. máj. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én részegen sok hülyeséget mondok,aminek a fele se igaz.Erre ne alapozz.Nem foglalkozik veled,hagyd ott.
2015. máj. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 8-as komentelő!


Gátlások? Egy több, mint 1 éves kapcsolatban? Ha ilyen gátlások előfordulnak, akkor meg a kapcsolatban lévők nem foglalkoznak egymással, nem kommunikálnak egymással (mivel akkor már rég fény derült volna erre, és nem kellett volna hozzá a pia)! Akkor meg mi értelme a kapcsolatnak, ha a felek így állnak egymáshoz?

2015. máj. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!