Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor egy fiú részeg akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy fiú részeg akkor igazat mond? Vagy úgy viselkedik ahogy józanul tenné de esetleg nem mer?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe szerelmes vagyok de van barátnője..A farsangi buliba egész este engem nézett és mikor elmentem a mosdóba akkor utánam jött,lekapcsolta a villanyt és azt mondta hogy ilyenkor szokták mondani hogy szabad a csók. Meg mindenki előtt olyan közel hajolt hozzám hogy 1cm se kellett volna hogy össze érjen a szánk..De ezeket a dolgokat észrevette az osztálytársa és mikor alkalma volt rá akkor megcsókolta (részeg volt a csaj is) és a srác pedig vissza csókolt aztán hazakísérte a lányt meg a barátnőjét aki az unokatestvére.. Egy másik buliba is nézett engem meg aranyos volt nagyon de nagyon leitta magát és rosszul lett úgyhogy kiment az udvarra. Mikor szóltak hogy menni kéne neki segíteni akkor kimentem én is és a haverja ott ápolgatta a hintaszékben de ő folyamatosan nézett a szemembe és mosolygott de olyan szerelmesen aztán mikor vitték haza akkor csak nekem köszönt és egész végig csak nézett a szemembe..:) Csak az a baj hogy barátnője van és nem tudom hogy most tényleg tetszem neki vagy valami azért viselkedik így (mert azt mondják hogy a részeg ember mindig igazat mond) csak nem meri megmondani vagy ilyesmi..De más ilyen rendezvényen is így viselkedik velem.. Nem tudom és teljesen össze vagyok zavarodva..

2013. márc. 25. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Én részegen irtó nagy hülyeségeket beszélek.Avagy lehet,hogy tényleg szuperhős vagyok aki tud ugrálni a padokról...

Ezen még nem is gondolkodtam.

2013. márc. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a "részeg ember az őszinte ember" elég nagy butaság. A részeg ember inkább csak az érzelmileg jobban felfokozott állapotban lévő, szókimondó, hülyeségekre jobban kapható, szexuálisan túlfűtött ember :D

Ahogy látom a srác nem egy főnyeremény, van barátnője de mellette többeknek udvarolgat... szóval szerintem jobban jársz nélküle.


22N

2013. márc. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A részegség az úgymond vfeloldja a gátlásokat :) szal lehet benne valami, mondjuk ha én iszok (ami nagyon ritka) akkoris ugyanúgy viselkedek csak jobban kezelem a stresszheyzeteket, meg lazább vagyok, de nemigazán tántorgok stb.
2013. márc. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%

Ja, látom te beleszerettlé, gondoom egy jóképű, magas szuper fiúról van szó, mert, ha ronda lenne egy lánynak sem kéne, hiába is mosolyogna oylan szépen, akkor lenyomiznátok meg kigúnyolnátok, megaláznátok, ahhoz úgyis értetek ti kegyetlen, szívtelen lányok.

Csak, megakar dugni, ahogy a többi csajt is, de meg is érdemlegd, hgoy kihasználjon.

2013. márc. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3. válaszíró na ő is ilyen hogy nem tántorog, nem bunkóskodik sőt amikor rosszul volt még elnézést is kért hogy egy kicsit kimegy vagy amikor elfordult..Szóval nem az a bunkó tipus meg el lehet vele nagyon jól beszélgetni akármikor...Ezért is nem tudom hogy mi is van..
2013. márc. 25. 19:30
 6/9 anonim ***** válasza:

van barátnője, így aztán ezt el lehet felejteni

nem tudom hány éves vagy, de keressél már egyet akivel lehetsz, mert ez messze van az igazitól, amit úgy bele is képzelsz, mert Te bele estél N

2013. márc. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

19:28

Egyáltalán nem az a nagyon jó pasi engem nem az érdekel egy srácban és tudd meg hogy én még egy srácot nem gúnyoltam ki azért mert nem néz ki jól..Mert nem tehet róla..Szóval előbb ismerj meg aztán ítélkezz..Semmit sem tudsz róla úgy hogy inkább fogd be a szád...És felőlem lehet akármilyen jó pasi ha olyan bunkó mint te!!

2013. márc. 25. 19:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt is nézd meg hogy józanon hogy viselkedik. nemtom aszem a 3. 4. voltam a tántorgós. Am ha vki részegen jól tud viselkedni az nagy önkontrollra ad példát szerintem. és ez jó csak ne igyon sokszor
2013. márc. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Józanon is nagyon rendes, szemembe néz, mosolyog, mesél..:)
2013. márc. 27. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!