Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak már ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak már ezzel a nővel, már nem tudok mit kitalálni?

Figyelt kérdés
A barátnőm annyira hangulatfüggő, hogy nem igaz. Egyik nap jól kijövök vele, humor, szórakozás, minden van, de vannak napok mikor egyszerűen elutasítóan viselkedik. Nincs kedve beszélgetni, megsértődik. Egyszerűen nem elég neki napi 3-4 óra beszélgetés. Mit lehet csinálni az ilyennel? Ha meg nem írok neki 1-2 napig akkor azzal kíntat, hogy biztos más nőknek írok. Távkapcsolatról van szó, 4 hónapja tart.
2015. máj. 17. 22:00
1 2
 1/11 RRR ***** válasza:
nem tudsz egy normálisat keresni inkább??
2015. máj. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem, mert őt szeretem és nem kell másik.
2015. máj. 17. 22:03
 3/11 Interferencia ***** válasza:
Napi 3-4 óra? Az engem kikészítene (már ha egy normális beszélgetés intenzitásával történik).
2015. máj. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, napi 3-4 óra. És, ha van 1-2 olyan nap mikor egyszerűen nincs kedvem, időm beszélni vele vagy nincs téma, akkor meg bevágja a hisztit.
2015. máj. 17. 22:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem kell másik akkor miért itt sírsz? És tényleg nem írsz más csajnak is? Tiszta a lelkiismereted?
2015. máj. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 RRR ***** válasza:

akkor roppant türelemmel kell lenned

esetleg amikor okés ,akkor említsd meg,mennyire nem esik jól neked ,amikor zizi

2015. máj. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Ha nem kell másik akkor miért itt sírsz? És tényleg nem írsz más csajnak is? Tiszta a lelkiismereted?"


Képzeld tudom mi az a hűség. Sírni max te szoktál...

2015. máj. 17. 22:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha szereted, akkor igazábol pár nap kihagyás sok, mert igényled a társaságat. Ne csak írjatok, beszélgessetek is, s tessék tervet szoni a találkozókra.
2015. máj. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Uh, nekem is volt ilyen távkapcsolatom, csak ő nem 1-2 nap, hanem 3-4 óra után vágta be a tébolyult, féltékeny hisztit, ha nem jelentkeztem. Nagyon szerettem azt a csajt, de pokollá vált végül az egész kapcsolat.
2015. máj. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#7: Nekem volt egy különös esetem pár éve. A csaj a napi 7-8 órát is kevesellte, de volt, hogy 9-10 órát is végigpofáztunk MSN-en, majd megsértődött, mert melóba kellett menjek. Valamiből csak ki kellett fizetnem a netet meg az áramot. :D Bosszúból hétvégenként rommá itta magát, és az egész régió végighágta. Ilyen katasztrófa nőkbe bármikor bele lehet botlani neten.
2015. máj. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!