Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem jelentkezik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jelentkezik?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akivel jártunk vagy majdnem. Kezdem megszeretni. Nem jelentkezik. Legalább annyi lehetett volna benne, hogy ír, és megmondja mi a baj. Anniyra elegem van. Magányos vagyok és senkim sincs. Úgy érzem, kihasználtak. Pláne, hogy állította, hogy szeret.

2015. máj. 18. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ő nem így értékelte, hogy jártok vagy majdnem.

Egyébként meg te is megpróbálhatod keresni, nem csak a férfi reszortja, hogy írjon. És mondjuk lehetsz vele őszinte és őszintén megmondhatod neki, hogy az a helyzet, hogy te kezded nagyon megkedvelni, de úgy látod, ez nem kölcsönös, mert ő sosem keres téged és ez nagyon rosszul esik neked.

2015. máj. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aha, írtam neki! El se olvasta. Olyan, mintha egyik pillanatról a másikra átváltozott volna egy másik emberré.
2015. máj. 18. 11:29
 3/6 anonim ***** válasza:
miért nem törödsz azokkal akik veled törödnek? akkor nem kellene olyanra pazarolnod az idödet aki nem szeret.
2015. máj. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"jártunk vagy majdnem" ---> hát ilyet még nem hallottam.

Szerintem előbb tisztáznatok kellett volna, h hányadán álltok a kapcsolatotokkal, h ő hogyan is gondolta ez azt egészet, komolyabbat vagy se és aztán elmondani, h te mit érzel. Nem csak a fejedben elképzeltek alapján élni, h TALÁN jártok és most meg végül cserben hagy... Nagyon naiv vagy... Legközelebb jobban mérlegeld a dolgokat.

Én 3 hónap kijárkálus után kérdőrevontam a srácot, h akkor tisztázzuk le, h most h is vagyunk egymással mert ezt a "kijárkálós játékot" hónapokig nem fogom/akarom húzni, h aztán meg ott találjam magamat ahol most te vagy. Teljesen megértette, amiért már ezt a témát hoztam fel és most együtt vagyunk :)

2015. máj. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem naív vagyok. Szeretetéhes. És én nem voltam biztos a dolgokban. Mert, még nem régóta ismerjük egymást. De most mást érzek. Ezt le is írtam neki. Csak őt ez nem érdekli, ezek szerint.
2015. máj. 18. 12:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szimplán csak nincs internet közelben, vagy valami történt vele. Ilyesmire nem gondolsz?
2015. máj. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!