Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyiket válasszam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit szeretek, nagyon szivesen leèlnèm vele az èletem, de ő kapcsolatot nem akar, ès nem is èrez irántam semmit. De külföldön akar èlni hamarosan, ès ha elvègzem a sulit mehetek vele, de elèg bizonytalanok vele a dolgok.

Viszont van egy aranyos, kedves srác, aki oda van èrtem, tenyerèn hordozott, ès èn elutasítottam őt az előző srác miatt. De nem adja fel, vissza akar szerezni, s vele lehetne egy biztos jövőm, mert nagyon szeret. Mi tèvő legyek?



2015. márc. 31. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem érez irántad az első semmit, te meg mennél vele külföldre? Nooormális?
2015. márc. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Engem válasz és no para.
2015. márc. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az előző srác nem akar tőled semmit, te meg mennél utána külföldre? Ha eddig nem kellettél neki, akkor sem fogsz, ha vele mész.
2015. márc. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát, úgymond egy bizalmas 'kapcsolat' alakult ki köztünk..
2015. márc. 31. 13:14
 5/10 Interferencia ***** válasza:

Első sráccal értelmetlen, mivel nem érez irántad semmit, és kapcsolatot sem akar.


A második srácnál sincs garancia a biztos jövőre, attól még, hogy szeret téged. Ha bejön, jöjj össze vele, és meglátjátok, hogy mi lesz.

2015. márc. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a válaszokat!:)
2015. márc. 31. 13:19
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélem a második rájön, hogy az idejét vesztegeti veled, és nem foglalkozik tovább az üggyel. Nem is szereted a másodikat, az elsőért vagy oda, de csak azért összejönnél vele, mert az első le se szar, a második meg túlságosan veled akar lenni. Gsuztustalan.
2015. márc. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az első kapcsolatban egy megtűrt ember leszel, a srác megengedi hogy rajongjál érte, vagyis egyértelműen Ő a kedvezményezett a kapcsolatban, a második esetben pedig inkább Te.

Azt javaslom, hogy döntsd el magadban, hogy tudsz-e vonzódni a második pasihoz, mert ha nem akkor passzold mindkettőt és keressél egy olyat akit viszont tudsz szeretni!

37F

2015. márc. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Soha nem tudom megérteni, hogy a lányok/nők miért nem tudnak egy kis figyelmet szentelni azon srácokra kik nagy figyelmet szentelnek rájuk (akár a tenyerükön is hordozzák őket).

Egy kicsit jobban kellene rá figyelned és máris vonzóbb lenen számodra ha eszre veszed mennyi közös van bennetek.


Szerintem a legtöbb emberben van valami közös, ami az egészet elrontja az a felületesség, vagy az, hogy most éppen inkább valaki mással szeretnél lenni. Szerintem ha elég figyelmet szentelsz a másik személyre akkor bárkivel kialakíthatsz egy jó kapcsolatot. Persze magától értetődően a problémás személyeket nem sorolom ezen bárkik közé.

Az egyik legnagyobb gond pedig a párkeresésben szerintem az, hogy a lányok

/nők túl magasra teszik a mércét és ezáltal csak azokkal hajlandók szóba állni akikhez makacsul ragaszkodnak. Ez a makacs ragaszkodás abba megy át, hogy nagyjából átveszik az udvarlás szerepét vagy irányítják azt, és miden udvarlási szándékot csirájában elfojtanak, ami nem tartozik a kiszemeltjeik közé... Mivel sokszor jóformán be sem engedik, hogy fejezzen az ember egy mondatot hatalmas stresszt és frusztrációt ültetnek át a másik emberbe...

A végtermék pedig egy sereg szőke hercegért ácsingózó szuka ki sír itt, hogy mennyire nem törődik vele a hercege... de azt nem veszik észre, hogy mögötte normális srácok ezrei hevernek romokban , akiket ő és társai sodortak a depresszió küszöbére... pusztán azzal, hogy teljesen levegőnek nézték.


Szerintem ne menj olyannal ki tudod, hogy nem szeret, de az se mondom, hogy muszáj azt választanod aki a tenyerén hordoz, de viszont ha már belegondoltál, hogy jó életed lehetne vele, szerintem megérné találkozni vele elmenni egy két közös programra, hogy lást, hogyan érzed magad mikor vele vagy.

2015. márc. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem irom le mégegyszer!

#7-es már leirta a véleményem!

2015. márc. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!