Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyiket válasszam? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kérlek segitsetek! A barátommal majden 6 honapja vagyunk együtt és a kapcsolatunk elkezdett le laposodni és közben megismertem valakit.mo dtam h tartsunk egy kis szünetet de nagyon kiborumt oedig csak majdnem 2 napja tart

A másik sráccal találkozgattam....mit csináljak mert a másik is nagyon szeret meg olyanokat ir..! De nem akarok egy igaz kapcsolatot egy olyabért ami lehet csak pár hétig tart feladni..



2015. jan. 18. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Döntsd el, hogy mit akarsz.

Dolgozz a meglévő kapcsolatodért, vagy szakíts, és miután (!) elhiszed, hogy nem egy kapcsolattól leszel valaki, akkor kezdj újba.

2015. jan. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

gáz vagy. nem a helyzet a gáz,hanem te.

én lány vagyok,engem pasi tett ilyen helyzetbe,hát ne hogy már szórakozzanak az érzelmeimmel

te is azt csinálod.

2015. jan. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 veteran1978 ***** válasza:
Biztos vagy benne hogy a másik srác szeret téged?Nem lehet hogy csak trófeavadász?
2015. jan. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A lapos kapcsolatot nincs értelme folytatni, nem szabad engedni az érzelmi zsarolásnak. Én inkább az újnak adnék esélyt. Kockázat nélkül nincs hasznos se. Kettővel járni egyszerre pedig elég nagy szemétség lenne.
2015. jan. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen helyzetbe 2x is. Az első alkalommal mikor szakítottam a sráccal (legyen A), egy másik miatt (B) akkor B-nek pár nap múlva már nem kellettem és rájöttem, hogy én még mindig A-t szeretem csak nem kaptam meg azt a törődést amire szükségem volt (egy hülye kocka volt és mindig játszott), így hát beszélgettem A-val és az lett a vége, hogy megint együtt voltunk aztán rá 3 hónapra megismertem C-t akivel már 5. hónapja, hogy együtt vagyunk. Nem tudom mit csinálj. Két esélyes a dolog. De ha szakítasz akkor ne gyere újra össze a barátoddal (nekem sem kellett volna). Igazából ha már "szünetetet tartotok" akkor abból már nem biztos, hogy olyan jó dolog sül ki.
2015. jan. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*Ne feledd: csak a káposzta jó felmelegítve.
2015. jan. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Döntsél te agymen... és a másiknak mondd el az igazat.
2015. jan. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!