Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért hülyít engem mindenki? L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hülyít engem mindenki? L

Figyelt kérdés

Legalább 20 sráccal hozott össze az élet 7 év alatt, akik eljátszották, hogy mennyire szeretnek, bejövök nekik, tudomisén, aztán jött a pofáraesés. Engem mondvacsinált okkal lekoptattak, de nekik még mindig nincs senkijük.


Miért jó behülyíteni, aztán pofára ejteni?


21L


2015. máj. 18. 20:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Gondolom nem azt kapták amit vártak. Egy lehet hülye, kettő is, de hogy 20 hülye lenne, te pedig egyedül az okos az elég sansztalan. Neked mi a véleményed?
2015. máj. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem biztos h mind eljátszotta csak így éled meg.. De valakinek csak 100adjára valakinek elsőre jön össze gondold át mi volt mindegyikben a hiba.. És próbálkozz nem v ezzel egyedül
2015. máj. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
*20
2015. máj. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ribi?


1 normális kapcsolatom volt egész életemben, a többiek csak udvarlók, volt, akivel a hivatalos randiig sem jutottunk el.

7 év és 20 pasi, hol olvastál te 7 pasit -.-

2015. máj. 18. 20:12
 5/15 anonim ***** válasza:
Mert az emberek hülyék. Erre azért nem nehéz rájönni. Ha hülyék között vagy, hatnak rád is. Ha hagyod, te is hülye leszel, ha nem, akkor kereshetsz tovább, de ebben az esetben ne is azzal foglalkozz, hogy jujj, miért ilyenek, hanem ismerd fel időben, ki alkalmas, és ki hazudik nagyon láthatóan.
2015. máj. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
9%
Gondolom mindegyik talált nálad jobb partyt. Általában ismerkedéskor az emberek nem csak egy személyre koncentrálnak, mindig több vasat tartanak a tűzbe.
2015. máj. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én nem hülyítettelek volna, és nem ejtettelek volna pofára. Ribinek sem tartalak. De a kérdésedre a válasz abban rejlik szerintem, hogyan kommunikálsz az udvarlóiddal. Erre sajnos nincs rálátásom, hogy megmondhatnám, mit csinálnék máshogy.
2015. máj. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De nem jött össze egy se senki mással.
2015. máj. 18. 20:20
 9/15 anonim ***** válasza:
9: Akkor van valami olyan tulajdonságod, ami elijesztette őket. Nem vagy túl ragaszkodó?
2015. máj. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem. Csak spontán és közvetlen. Még csak túl romantikus se.
2015. máj. 18. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!