Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beteljesületlen szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteljesületlen szerelem elengedése (meleg téma)?

Figyelt kérdés

Sajnos tudom, hogy nem lehet köztünk semmi, mivel nem meleg az illető. Viszont én nem tudom túltenni magam rajta, már 1 éve... Mindennap rá gondolok, és már kezdek beleőrülni.


Én 20 F, ő is


2015. máj. 18. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nehéz de, de ha tudod hogy ő egyáltalán nem meleg és még csak nem is biszex hogy legyen esélyed, jobb ha tudatosítod magadban azt hogy lehetetlen, és inkább elfelejted... Nem tudom milyen viszonyba vagy vele barátok vagytok e vagy csak ismerősök és hogy érdemes e beszélned róla neki, így inkább ebben nem mondok semmit.
2015. máj. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Figyi én nem értek a meleg szerelemhez azt tudom h haver biszex és elmagyarázta h a hetero palik bizonytalanabbak szexualitás terén ő ezért próbálkozik be és behalok de olyan palikat vart le akikből sosem néztem volna ki... Próbálkozz azt mondom, ha még nem jön be marad a pia meg sóvárgás
2015. máj. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó barátod, akkor azt mondom, hogy, ha tudod 100%-osan, hogy nem meleg, és nem érdeklik a pasik, akkor inkább hagyd a dolgot, mert különben esélyes, hogy elveszíted barátként is, vagy legalább is nem lesz olyan, mint azelőtt. Én ugyan lány vagyok (szintén 20), és átvészeltem már 2 viszonzatlan, irtó nagy szerelmet. Nem mondom, hogy könnyű, vagy, hogy teljesen el fog múlni, de pár év után "halványodni" kezd az érzés, meglátod. Ha nem ismered olyan jól, akkor esetleg bepróbálkozhatsz nála, de ha nemleges választ ad, nem kizárt, hogy kerülni fog utána (nem csak mert meleg vagy, ha lányról lenne szó, akkor is így lenne, mert az embereknek vagy kellemetlen az ilyesmi, vagy egyszerűen le akarják rázni az illetőt).
2015. máj. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönm
2015. máj. 18. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!