Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondta ő is szeret aztán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta ő is szeret aztán legyünk csak barátok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy megismerkedtem egy sráccal 2 hónapja..nagyon jól elvoltunk egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Éreztem rajta hogy szerintem többet jelentek neki mint barát, és én ugyanígy éreztem iránta. Másfél hete történt hogy beszélgettünk és váratlanul egyszer csak megcsókolt.. A rákövetkezö héten úgy viselkedtünk mint akik együtt vannak, de nem voltunk. Megérdeztem tőle hogy mi van velünk most majd azt mondta hogy ez bonyolult, mert mikor még engem nem ismert meg már majdnem összejött egy lánnyal de jöttem én és megváltozott minden. Nem tudja hogy mit is akar most..és adjak időt...mondom oké.. Ma reggel beszéltünk, azt mondta hogy a másik csajjal megbeszélte hogy nem lesz semmi köztük. De most maradjunk mi is csak barátok, mert kavarog benne sokminden, teljesen le kell zárnia a régebbi csajt, de engem nem akar a bizonytalanságban tartani, ezért javasolja a barátságot...és hogy én kellek neki csak időt akar mert nincs felkészülve egy új kapcsolatra...amikor ezt elmondta elsírtam magam, ott vigasztalt, azt mondta nagyon sajnálja hogy így alakult és nem hagy szarban, segít nekem összeszedni magam..(mert ugye tudja mennyire szerelmes vagyok bele) és azt mondta ne sírjak mert nem tudhatjuk mit hoz a jövő, és hogy amúgy már egy éve rólam álmodozott csak hozzám se mert szólni...csak most rossz az időzítés...

Ti mit gondoltok lehet itt még valami,érdemes várni?

19/L


2015. máj. 18. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Etetve vagy babám, és úgy néz ki jóllaktál.
2015. máj. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 To7ka ***** válasza:

Jhaj babuka, ettől én is sírva alszok el!:/ Nem.

Segítek, a korodbeli pasik nagyon egyszerűen működnek. Semmire nem mondanak nemet, amíg bírják csinálják (munkaerőpiacon hatalmas sikerük lenne ilyen hozzállással).

Az a lány aki "megismert" a sztorid alapján simán lehet egy már pár hónapos kapcsolata aki mellé jól jöttél Te, de mégis visszatáncolt.

Vagy attól a lánytól többet kap, talonban jó leszel Te is azért mert nő nélkül nem szép az élet.


Ha valakinek komoly érzései lesznek irántad és nem csak etet/kihasznál/játszik veled, akkor sokkal jobban kettőtökről fog szólni minden. És sokkal szerelmesebb leszel ennél. Írd ki itt, hogy 19/L ismerkedne. Bármikor. 10/9 kegyetlenül nem normális unintelligens kissrác fog rádírni.

Aki tud kommunikálni, könnyen magába bolondít lányokat. Többet. Hagyd ott, teljesen lépj le, vannak korrekt pasik, legyél valaki mással sokkal boldogabb ennél!:) Esetleg 1-2 év múlva kitombolja magát, akkor elővehetitek egymást, de ne ő tartson Téged tartalékosnak.. Hajrá!

2015. máj. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy épp eszű pali nem mond le a punirol! Ha csak nem vonzódik hozzá!


Sajnálom

2015. máj. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!