Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kapcsolatban vagyok, de másba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban vagyok, de másba szerelmes?

Figyelt kérdés

2 éve odáig meg vissza voltam egy srácért, ő is értem, de sajna összevesztünk még az elején, néhány nap után, mert azt hitte, hazudtam neki egy fontos dologban.

Most már 2 éve kapcsolatom van, együtt élek a párommal. Néha boldog vagyok, néha meg a sírás kerülget, annyira hiányzik a másik srác, és ezt már sosem hozhatom helyre, mert nem hallgatott meg, most meg már van köztünk 4000km.


Mit tegyek?


21L


2015. máj. 19. 16:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Jah, és azzal koptatott le, hogy soha többé ne is halljon rólam.
2015. máj. 19. 16:11
 2/13 anonim ***** válasza:
Hogy hiányozhat valaki, akit alig ismertél? Csak belelovalod magad, szerintem. Ha nem vagy boldog a jelenlegi pároddal, szakíts vele, mert ez így nem tisztességes.
2015. máj. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem az, hogy nem vagyok boldog. Sokan érdekeltek előtte is, utána is, de senki annyira, mint az a srác.

Néhány napot jártunk, nem néhány napig ismertem.

2015. máj. 19. 16:15
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Jól értem, hogy van egy párkapcsolatod, ami alapjában véve nem rossz, és van egy álom pasi, akivel igazából sosem jártál, sosem éltél egy fedél alatt, valójában fogalmad sincs, hogy hogyan működne közöttetek a dolog, de biztos ő lenne az igazi?


Belegondoltál már, hogy az álom pasid, legalább 75-80%-ban a fantáziád szüleménye, mert mikor a párod nem figyel rád egy fárasztó munkanap után akkor álom pasi biztos nem lenne ilyen, mert mikor a párod elmegy a haverokkal és téged nem visz magával, akkor álom pasi biztos elvinne, álom pasi kitakarítana, álom pasi nem hagyná szanaszét a cuccot, mindig kielégítene, és sosem feledné el a neked fontos dolgokat, nem vitázna, mindig a megfelelő dolgokat mondaná...

2015. máj. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem, dehogy. A párom is kiveszi a részét a házimunkából és törődik velem. A srác meg nem álompasi, csak olyan különleges személyisége, nézetei, jelleme van, ami nagyon megfogott, és másnál még nem tapasztaltam ilyet.
2015. máj. 19. 16:20
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem értetted meg. A pasi különleges jelleme, meg személyisége fénysebességgel tud leolvadni, amikor már együtt éltek, amikor kiderül, hogy a különleges jellem mellé milyen különleges hibák társulnak, fogalmad sincs, hogy milyen lenne a hétköznapokban egy-egy szürke ködös délutánon, fogalmad nincs, hogy valójában hogyan lenne vele az élet, hogy amit most izgatónak és különlegesnek látsz, azt hogyan látnád 3 hónap együttlét után, hogy ami most szimpatikus, annak milyen árnyoldalai vannak, mert hidd el, mindennek van árnyoldala, ami pár órára egy, egy estére tökéletes az nem biztos, hogy tökéletes hónapokon át minden este...
2015. máj. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha nem keresitek egymást elvileg ennyi idő alatt már el kellett volna felejtned. Ha nem ír neked és nem keres, ne gondolj rá, verd ki a fejedből. EZ már nem fog összejönni.
2015. máj. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
2 éve nem keres, az volt hozzám az utolsó szava, hogy felőle meghalhatok
2015. máj. 19. 16:30
 9/13 anonim ***** válasza:

Esküszöm, nem vagyok nőgyűlölő, de mit gondoljon egy férfi olyankor, amikor azt látja, hogy van egy nő, annak van egy rendes párja, a csaj pedig évek óta egy olyan pasi után epekedik ennek ellenére, aki éppen csak azt nem mondta neki, hogy dögöljön meg, majd le se szarja évek óta...


most komolyan nem hiszek abban a legendában, hogy a nőknek a tapló, bunkó pasik kellenek, könyörgöm ne bizonyítsd már be, hogy tévedek, és a legenda igaz :S

2015. máj. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 B.I.G ***** válasza:
65%
rosszul fogalmazod meg nektek nőknek az a pali kell akit nem érdekeltek mert mindenkinek az kell mindíg amit nem kaphat meg.És csak azt szerencsétlent sajnálom hogy két éve átvered.El mondod milyen sz/r neked és te két éve cicázol egy emberrel neki milyen sz/r lesz majd ha megtudja?Ebbe bele sem gondoltál te önző rib..c?
2015. máj. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!