Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan, hogy valaki egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki egész életében vágyódik valaki után, és soha nem kaphatja meg, mindezt úgy, hogy mindent megtesz azért, hogy elfelejtse, és megismerjen valaki mást?

Figyelt kérdés
De már senki nem lesz Hozzá fogható...
2015. máj. 20. 00:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
igen, hogy dugná meg a lovacska
2015. máj. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.
2015. máj. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de sosem szabad feladni! :)
2015. máj. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem van.. 4 éve ismerem a srácot és bármit megtennél érte, de elfelejteni nem is tudom és nem is akarom, mert nagyon sokat adott az életemhez.. De valószínűleg sosem leszünk egy pár.
2015. máj. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nincs.
2015. máj. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
# 3 Pontosabban: Tudni kell, hogy mikor kell feladni..!!
2015. máj. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az élet nem a pár párkeresési évből áll. Majd fogsz valakit találni a jövő évtizedben. Utána élsz még 50 évig. Kétlem, hogy ekkor még mindig vágyódni fogsz utána. Szóval nem, nem létezik.
2015. máj. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

létezik.

de gondolom kivétel vagyok.

2015. máj. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Miert ne lenne? De nem nyavalyogni kell, meg a multban ragodni, vagy a jovon, hanem a jelenben kell megtalalnod a boldogsagod lehetosegeit, a masikon at nem gazolva.
2015. máj. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Van ilyen. A párom után több évtizedes várakozás/vágyakozás után jutottam el. De mai eszemmel nem hagynám az elvarratlan szálakat félben. Én szerelmes maradtam, és azt gondoltam, hogy ő már nem szeret. Most kiderült, hogy ő hasonlóan gondolta. Egyszerűen nem vittük a kapcsolatunkat nyílt szakításig, nem vesztünk össze, pedig vagy azt kellett volna, vagy együtt kellett volna maradni. Nem jó a vágyakozás érzése hosszú távon. Az esélyek egyre kisebbek, de aki hasonló cipőben van, mint én voltam, az nem adja fel. Én sem adtam fel, már 4 éve boldogságban élünk. De mivel nem ő volt az egyetlen nekem, és neki sem èn, így - most már úgy látom - a vágyakozás nem mindig ő utána volt, hanem egy idea után, hogy milyen lenne ezt vagy azt az érzést megélni mással. 56f
2015. máj. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!