Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm sokszor teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm sokszor teljesen megőrit már. Mindig azzal szekál hogy szeretgessem meg mert nem szeretgetem, közbe egész nap ölelgetem meg puszilgatom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
haza érek munkából az az első hogy agyon puszilgatom,ölelgetem,este is mindig van aminek lennie kell,de mégis mindig mondja hogy szeretgessem mert nem szeretgetem,ettől falnak megyek mit csináljak még vele?? Szeretem tényleg de ezzel már az agyamra megy sokszor,és látom is rajta hogy nem olyan jó a kedve
2015. máj. 16. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Mond neki hogy most szeretgessen meg ő...
2015. máj. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ismerős a szitu. Nincs erre megoldás szerintem mert csak a sértődés jön ha leülsz velük beszélgetni vagy te leszel a "rohadt nyomorék".
2015. máj. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szeretetéhes

Elégítsd ki, magadtól menj oda hozzá ha van szabadidőd ölelgesd.

2015. máj. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jahh leülni beszélgetni vele az tényleg nem jó ötlet multkor próbáltam és az volt a válasz hogy egész nap bunkó farok vagyok vele :D
2015. máj. 16. 12:33
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem ha tényleg mindent megteszel érte- és most légy magadhoz őszinte, hogy valóban figyelmes vagy-e írsz-e néha neki sms-t felhívod-e csak úgy, meglepiből 1-1 szál virág ez mind jól esik egy nőnek, ha ezek megvannak (bár nem hiszem), akkor barátnődnek valószínűleg magas önértékelési problémái vannak. ha szereted akkor segted ebben és észre is veszed, hogy nem értékeli eléggé magát. beszélj vele, hogy milyen csodálatos nőnek tartod és szereted, és örülnél ha ő is így érezne maga iránt, mert megérdemli. ha súlyos a probléma felkereshettek egy szakembert is, mert ez sajnos sok fiatal lánynál nehéz egyedül megoldani, mélyről ered, ezt is megpendítheted de nagyn szelíden ne úgy jöjjön le neki, mintha őrültnek néznéd, hanem mint aki tényleg szereti és aggódik érte.
2015. máj. 20. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Verd be a lőcsöt,de rendesen!
2015. máj. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem csak több odafigyelésre, szeretetre vágyik.dícsérgesd,stb... nekem is volt egy csajom aki ezt mondogatta nekem, egy időután megtanultam mi is az amire vágyik mit szeret , mitől lesz boldogabb mitől lesz vidámabb, mi inditja be meg ilyenek. sztem mindent bele, a csajok erre vágynak a legjobban, ha nem kapja meg..ki tudja meddig huzza
2015. jún. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!