Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfi nő barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi nő barátság?

Figyelt kérdés
Szerintetek mit jelenthet az ha egy nőnek egy férfi jóbarátjáról van egy fotója, és képkeretben van a nő fotójával együtt a férfiről egy igazolvány fotó, a nőről meg valahonnan kivágott egészalakos fotó egy képkeretben a polcon kirakva?
2015. máj. 20. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát elég furcsa megoldás. Nekem van férfi barátom de van "rendes" képünk. Az ki van rakva, mert egy nyaraláson készült és kedves emlék. Egyébként férfi nő barátság csak addig létezhet, amíg egyik fél sem akar többet illetve teljesen hiányzik a szexuális vonzódás. Amúgy veszett fejsze nyele.


De elég furcsa így képet kirakni.. főleg ha a nő fotója ki van vágva. Ha simán egy egész alakos lenne és mellette egy igazolványkép az szerintem szokványos. Nálunk is volt egy halom kép úgy kirakva, hogy egy "unalmas" kép mellé egy igazolvány kép a sarokba be volt rakva, hogy ne vesszen el. Mondjuk főleg nagymamámnál. Így volt olyan képkeret ahol az összes unoka szerepelt, pedig eredetileg a fiáról készült a kép (apukámról) de körbe volt rakva a ballagási tablóképekkel.

2015. máj. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez durva,de biztos vannak érzelmek!


Akkor létezhet férfi-női barátság,ha mindkettő rondának tartja a másikat,de annyira, hogy tényleg szóba sem jöhetnének egymásnál. Viszont nem hosszúidejű szerintem sohasem férfi és nő közt a barátság, mert egy idő után rájönnek, hogy amilyen programokat közösen csinálnak,azt az azonos nemű barátaikkal is megtudják oldani.

2015. máj. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem működhet férfi-nő barátság, mondjuk akkor, ha mindketten kapcsolatban vannak mellette. Az, hogy képeket raknak ki egymásról, szerintem sok, tuti többet érez valamelyik.
2015. máj. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!