Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaki segítene nekem? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene nekem? Van megoldás erre a helyzetre?

Figyelt kérdés

Felnőtt kérdés, mert korban idesorolnám. A problémáról nem tudom, hogy milyen kategória.


Van egy férfi, akivel barátok vagyunk. Nekem ő mindig is több volt, úgy éreztem, én is neki. Másfél évre külföldre költözött munka miatt, előtte én elmondtam az érzelmeim, azt mondta, hogy nem lehet közöttünk semmi, de ragaszkodik, hogy jóban legyünk. Ennek eredményeként (és főleg az ő közbenjátszására) sokkal szorosabb kapcsolat alakult ki közöttünk, sokkal nagyobb bizalommal, másfél év alatt napi kapcsolattal.


Nemrég jött haza. Kb. 3x találkozunk, de mindig társaságban. Én továbbra is úgy érzm, hogy fontos vagyok neki. Azonban ő néhány napja kicsit hűvösebb velem, nehezen beszélünk, holott mindig is nagydumás volt.


Valaki tudna segíteni, mi a megoldás erre a helyzetre? Már nincs szüksége a barátságomra? Vagy ő is beleunt, hogy nem jutunk 5ről a 6ra? Nekem ez már nagyon nehéz, állandó feszültséget okoz. Hiszen vártam rá, hogy hazajöjjön, mivel annak ellenére, amit mondott, úgy viselkedett, mint aki mégis akarhat tőlem valamit. (Bár az is megfordult a fejemben, hogy csak a munkahelyi segítség miatt, persze ez a napi kapcsolatot nem indokolná.)


Köszönöm előre is.


2015. máj. 20. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért viselkedik veled hűvösebben, mert látja rajtad, hogy képtelen vagy elfogadni, hogy te nem tetszel neki "úgy", ahogy te akarod, hiába mondta el világosan.
2015. máj. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Másfél év távszerelem nagyon hosszú. Nem hiszem, hogy ez ment neki. Ha úgy lenne, mikor hazajött, első dolga lett volna, hogy rohan hozzád. Lépj te is tovább.
2015. jún. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!