Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőietlen dolog túlságosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőietlen dolog túlságosan rajongani egy férfiért?

Figyelt kérdés
Mármint úgy, hogy úgy gondol a nő a férfira mikor eszébe jut, hogy ő a legcsodálatosabb férfi, a legtökéletesebb, legférfiasabb stb. mindezt egy majdnem egy éves párkapcsolatban? (Nyilván a párjára gondol így a nő :)) Ez inkább olyan kislányos, nem? Nem lenne kiábrándító a férfinak, ha megtudná, esetleg túlságosan nyeregben érezné magát utána?
2015. máj. 21. 01:04
 1/5 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
Ez a szerelem... majd ha már nem Ő lesz a legtökéletesebb minden téren akkor elmúlt. NEM, nem kiábrándító tudni hogy szerelmes vagy belé.
2015. máj. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egy cipőben járunk :) Nekem is sokszor megfordul a fejemben, hogy lehet ez nem túl nőies dolog és nehogy túlságosan nyeregben érezze magát, ez a legtökéletesebb megfogalmazás. Én úgy vagyok ezzel, hogy csak azt tudatom az illetővel amit gondolok és érzek és ezt úgy érzem nem gond. :) És a visszajelzés is pozitív, hisze ezáltal még inkább szeretve vagyok. :)
2015. máj. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En rettentoen szerelmes voltam a volt pasimba.Ezt ugy kepzeld el,hogy barmilyen szituban kepes voltam temat valtani es ömledezni neki mennyire szeretem...sztem neha faraszto lehetett... Elso szerelem volt...de azota ugy erzem senkit nem fogok tudni igy szeretni ösztönböl...pedig ez as igazi...annyira csalodtam h nem tudom megismetlodik e megegyszer egy ilyen erzes AZ eletemben
2015. máj. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
5 éves kapcsolatban érzek ugyanígy :) A párom szintén, és nem nyeregben érezzük magukat ettől, hanem boldogok vagyunk és megbecsüljük egymást.
2015. máj. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem éppen, hogy nőies. Tudom, sok filmben, könyvben úgy viselkednek a férfiakkal a nők, mintha a seggükből húzták volna elő őket, de szerintem ez a taszító. Én sosem tudnék ilyen lenni...
2022. aug. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!