Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha túlságosan...

Mit tegyek, ha túlságosan féltem a szüleim?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A címben igazából benne van a kérdés. Konkrétan gondolok arra,hogy nagyon féltem őket ,ha ketten elmennek valahova (itt nem is arról van szó,hogy pl elutaznak messzire). Óránként hívom őket,ha nem veszik fel a mobilt akkor,pedig görcsbe rándul a gyomrom és,ha már nagyon régóta nem veszik fel akkor már kb rosszul vagyok,hogy valami történt velük. Mit tudok tenni? Nagyon rossz :/


16/F



2014. márc. 15. 12:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Rendszeresen történik velük valami rossz, vagy egyszerűen csak félsz ettől, de nem történt még igazából semmi?

Amúgy, nekem szüleim mindig ötkor érnek haza melóból, és ha fél órát/órát késnek akkor nekem is vannak rossz gondolataim, megijedek. Ez szerintem természetes, addig amíg normál szinten van. Hiszen a szüleid, a családod.

2014. márc. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 acelsziv ***** válasza:
0%
ez már beteges. Foglald el magad mással.
2014. márc. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Még amikor alsós voltam általánosban akkor,ha késtek egy negyed órát és bekerültem ügyeletbe akkor már kitört a balhé :). Túlságosan rájuk vagyok nőve.
2014. márc. 15. 12:39
 4/15 A kérdező kommentje:
1-nek válasz: Nem,nem történt semmi,csak féltem őket.
2014. márc. 15. 12:39
 5/15 anonim ***** válasza:
És ha egyedül vagy otthon? Táborban, osztálykiránduláson? Én osztálykiránduláson ha belföldön vagyunk akkor esténként beszélek velük röviden, ha külföldön akkor pár naponta.
2014. márc. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
43%
Nekem is volt/van ilyen. Szerintem természetes. Nem akarlak megijeszteni, de amikor történt valami ténylegesen, legalább helyén volt az eszem, és ne sokkolódtam le, hogy "most mit csináljak?", mert az állandó aggodalmammal már előre felkészítettem magam. Kicsit morbid. Amúgy meg nem lesz semmi bajuk, ne aggódj, tudnak magukra vigyázni. Te meg foglald le magad valami érdekes dologgal. Tanulj valami újat, nézz filmet.. és ne nézd közben, hogy mennyi az idő. :)
2014. márc. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Baromi zavaró lehet, hogy folyton hívogatod őket és magyarázkodniuk kell. Hagyj nekik teret. Későbbi kapcsolataid meg nem lesznek hosszú életűek, ha megtartod ezt a jó szokásod.
2014. márc. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem, ez nem természetes.

Én is aggódom édesanyámért, de nem hívogatom óránként. Hagyd a szüleidet, hadd kapcsolódjanak ki.

2014. márc. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
17%
Kedves kérdező! Te nem a szüleidet félted, hanem saját magad! Attól tartasz, hogy nem lesz aki kinyalja a s...ed. Félsz az önállóságtól az önálló döntéstől, a tettek következményeitől. Elég idős vagy ahhoz, hogy felnőjél és önállósodj, hacsak nem akarsz életed végéig anyja szoknyája mellett ülő, önálló párkapcsolatra, gyerek nevelésre alkalmatlan nyámnyilává válni, aki a saját biztonsága és kényelme érdekében még az önálló életről is hajlandó lemondani.
2014. márc. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tisztelt utolsó!K*rvára benézted,nem azzal van a bajom,hogy ha bármi lesz velük nem tudnának ellátni,hanem most gondolj bele,te nem félted a rokonaidat attól,hogy meghalnak? Istenem...
2014. márc. 15. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!