Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen kegyetlen az élet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen kegyetlen az élet?

Figyelt kérdés

2 éve megismertem egy srácot. Mind külsöre, mind jellemre ideál, én is tetszettem neki, de sajna közbeszólt a távolság, nem lett semmi az egészböl.

Pár hónapja szintén neten összefutottam egy másik sráccal teljesen véletlen. Mint kiderült, nagyon hasonlítanak jellemre azzal, aki korábban tetszett, kicsit külsöre is, ugyanaz az érdeklödési körük, etc. Ez még mind bele is fért volna. A helyzet azonban ott kezdett bonyolódni, mikor ugyanazok a párbeszédek játszódtak le. Mindkét srác megmondta, hogy nem vagyok az esete, nem ismerkednek neten, mégis velem akartak lenni végül.

Néha már direkt kérdezgettem észrevétlenül, és majd nem hittem a szememnek, mikor ugyanazokat a válaszokat kaptam. Amikor pedig mindkét esetben 2 hónap után felmerült, hogyan szólítjuk egymàst, az már deja vue a köbön.

Persze most is távolság van, semmi esély.


Miért ilyen kegyetlen az élet?


2015. máj. 21. 08:47
 1/5 Mumusan ***** válasza:
Erre nem lehet mit írni. Ilyen az élet. Szerintem találsz férfiideált a való életben is. És ott a távolság max az utca túlsó fele.
2015. máj. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy távkapcs
2015. máj. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Netrol.

Nagyon szerettem, de hosszú távon tudtam, hogy kivitelezhetetlen. 1 év szenvedés után véget ért a dolog.

Volt egy srác neten,1x találkoztunk. külsőre kb annyiban tért el az exemtől, hogy az arca más volt. De ugyanaz a magasság, testalkat, haj, öltözködés.... Végig a torkomban dobogott a szívem, mintha csak vele lennék. Aztán szóba jött,hogy ö kint dolgozik Németországban, csak most itthon van épp.... Ott akkor azt éreztem, valaki odafentröl szórakozik velem :(

2015. máj. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha leirnam neked az en tortenetem, egybol nem gondolnad, hogy a te eleted kegyetlen.
2015. máj. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk 3 évig, amíg főiskolára járt, 200km és 280km volt a távolság, attól függően, hogy otthon volt, vagy a távolabbi városba. nem volt akadály. Minden héten vagy 2 hétben találkoztunk, közben eljegyzés, utána házasság. Nem értem, hogy mi köze van az IGAZI szerelemnek a távolsághoz.


Nyilván a tiéd messze van még az igazitól. De ettől még megtalálhatod azt, aki közelebb lakik és mégis tetszik!

Az élet kegyetlensége nem itt kezdődik. Ez csak a bevezető.

2015. máj. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!