Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan, aki a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki a szerelem miatt ennél is nagyobb hülyeséget csinált?

Figyelt kérdés

Én megtettem és nagyon megbántam. Elhagyott a pasim nagyon csúnya módon. Úgy, hogy én abban a hitben voltam, hogy járunk, erre ő se szó se beszéd összejött egy másik lánnyal. Már csak a közös képeiket láttam a fb-n. Én hülye írtam a másik lánynak, +

a fiúnak megmondtam, hogy megölöm magam amiért ezt megtette. Mentségemre szóljon ez volt az első nagy szerelmem, neki adtam a szüzességem, stb. Én most olyan szánalmasnak érzem magam, hogy az hihetetlen. Megaláztam magam keményen. Más is volt már hasonló cipőben, hogy nagy butaságokat csinált egy flú miatt?


2015. máj. 22. 10:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én nem hülyeséget csináltam, de hasonlóan hülye helyzetbe kerültem.

Fenyegetőzni tényleg nincs értelme, mert csak szánalmas leszel. De most már ez van, tanultál belőle, legközelebb nem teszed.

2015. máj. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
4%
Hát ennél nagyobb hülyeséget nem cisnáltam, ez tényleg elég szánalmas lehetett... Csak azt éred el, hogy nevetnek a hátadnál. De amúgy én is csináltam hülyeségeket, álatlában is berúgtam keményen mikor valami pasi-ügy volt, aztán na, részegen csinál hülyeségeket az ember.
2015. máj. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ezt nem fogja elfelejteni soha.. Ugye? :/

Olyan rossz.

2015. máj. 22. 10:37
 4/14 anonim ***** válasza:
3%
Hát azt nem fogja elfelejteni,hogy egy szánalmas csaj írt neki...
2015. máj. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És ő nem volt szánalmas?
2015. máj. 22. 10:44
 6/14 anonim ***** válasza:

Ő szemét volt, de ez kb mindekivel megesik az életben, hogy szemét módjára elhagyja egy pasi. Velem is megesett, én is leégettem magam, mert részegen odamentem hozzá egy klubban és azt mondtam neki, hogy egy hülye f.asz, és sosem fog hozzám hasonlót találni, aki ennyire szereti. Érdekes, nekem bevált, azt mondta, hogy tudja és kibékültünk. Persze sok értelme nem volt.

De hogy ezt írtad neki meg a csajnak, hogy megölöd magad, ez sokkal gázabb... Egyszer engem is felhívott egy exem, hogy itt a kötél a kezében, és ha nem megyek most át, akkor felköti magát. Tudtam, hogy kamuzik, mondtam neki, hogy csináljon amit akar és engem soha többet ne hívjon fel. Na, ő le is szerepelt előttem rendesen...

2015. máj. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Mumusan ***** válasza:
Nem, ő simán bunkó volt. A szánalmas te voltál. De az ember tanul a hibáiból. Majd a következőnél már nem teszed.
2015. máj. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A csajnak nem írtam ilyet. A pasinak csak annyit, hogy mit érezne ha meghalnék, meg, hogy nyugtatózom magam. De utána megírtam, pár óra múlva, hogy nem ártok magamnak...
2015. máj. 22. 11:06
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Jo, most essetek ti is neki...

Nyilvan nem minden napos azert az, hogy vkit ennyire pofara ejtenek. Nem volt ra felkeszulve es ertheto, hogy nem tudta felmerni a cselekedetenek a kovetkezmenyet.

Kerdezo! Sajnos ezt le kell nyelni es elfelejteni. Ennel tobbet nem tudsz tenni.

Inkabb orulj, hogy megszabadultal egy ilyen f***ztol.

2015. máj. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én ennél durvábbakat csináltam,a tiéd ehhez képest lófütyi :) Nem írom le,mert ezek durva egyedi hülyeségek,beazonosítható,de szánalmas keményen :) Értelme se volt sokszor,mert nem tudtam visszaszerezni az illetőt.Tanultam ezekből,most már csak röhögök magamon,soha többé nem csinálnék ilyeneket.Ne is gondolj rá,egy idő múlva elfelejtődik.
2015. máj. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!