Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan, aki a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki a szerelem miatt ennél is nagyobb hülyeséget csinált?

Figyelt kérdés

Én megtettem és nagyon megbántam. Elhagyott a pasim nagyon csúnya módon. Úgy, hogy én abban a hitben voltam, hogy járunk, erre ő se szó se beszéd összejött egy másik lánnyal. Már csak a közös képeiket láttam a fb-n. Én hülye írtam a másik lánynak, +

a fiúnak megmondtam, hogy megölöm magam amiért ezt megtette. Mentségemre szóljon ez volt az első nagy szerelmem, neki adtam a szüzességem, stb. Én most olyan szánalmasnak érzem magam, hogy az hihetetlen. Megaláztam magam keményen. Más is volt már hasonló cipőben, hogy nagy butaságokat csinált egy flú miatt?


2015. máj. 22. 10:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Amikor a kislány játssza a nagylányt...


Felejtsd el az egészet, ők is azt fogják tenni. Csináltunk már ennél rosszabbat is

2015. máj. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem 2 pasi is mondta, miután szakítottam vele, hogy öngyilkos lesz. Az első akkor volt 20 éves, és a családi körülményei miatt (volt öngyilkos a családjában), el is hittem neki, és újra összejöttem vele. De csak pár hónapig tartott a dolog, részemről totális közönnyel, szóval ő is belátta, hogy ez már nem olyan, és végleg szakítottunk.


A másik akkor volt 28, és közölte velem 5 perc sétára egy hídtól, hogy ő leugrik, mert nincs értelme az életének nélkülem. Na, most ez a pasi annyira gáz volt, hogy hihetetlen, lefejelt a barátnőim előtt, meg ilyenek, szóval mondtam neki, hogy sétáljunk el a híd felé, mert látni szeretném. Persze otthagyott a fenébe. Azóta egyszer találkoztam vele, amikor visszaadta a cuccaimat, ennek több éve, egyébként él és virul.


Ne foglalkozz ezzel, inkább szedd magad össze, és máskor vedd észre, ha megalázod magad, és ne csináld. Se egy nőnek, se egy férfinek nem előnyös, ha ilyen helyzetbe hozza magát, és a legkevésbé se lesz tőle kívánatos. 27N

2015. máj. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Legalább belátod,hogy hülyeség volt az egész,néha az ember mond olyan dolgokat amit később megbán.En is csináltam már hülyeségeket,de tanultam belőle,hogy csak nevetségessé teszem magam.
2015. máj. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, megesik ez másokkal is. Én is csináltam hasonlót 28(!) évesen. Az embernek néha elmennek otthonról. Szeretné magát sajnáltatni azzal, aki már le se sz.ja, de hát épp ettől válik szánalmassá. :)

Figyu! Irj neki még egy üzit: "Szia! Bocsi a múltkoriért, tény összezavarodtam egy kissé, de szerencsére az élet mindig sakk-mattra játszik, tehát meg fogod érteni majd Te is, amit én éreztem. Nyilván nem leszek öngyilkos egy olyan gerinctelen alak miatt, mint amilyen Te vagy. Örülök, hogy eltakarodtál, na szevasz!"

2015. máj. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!