Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaki segítene, hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene, hogy mit akart ezzel?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel elég zűrös a viszonyunk. Múltkor beszéltünk neten, én próbáltam egy kicsit játszani. A zöldségeket, gyümölcsöket soroltam fel, hogy ízlene-e neki (az általuk jellemző íz és hatásra utaltam), mire a végén azt mondtam, hogy talán egy Mesterséfre lenne szükség, mert nagyon nehéz megtalálni azt az ízt, ami őt igazán boldoggá teszi.

Erre azt a választ kaptam, hogy "SAIL!" és letiltott. A letiltás nem szokatlan, ez megy már hónapok óta. Viszont ezt nem tudtam hova tenni.

Azt tudni kell, hogy a napokban kirakott egy dalt, a Sail-t az Awolnation-tól.

Azt megelőzőleg pedig még hónapokkal ezelőtt kitaláltam egy történetet, hogy egy hajókapitány vagyok, aki egy olyan szigethez ért (azaz hozzá), amit egy zátony vesz körbe, és nem tudok behatolni, de mindent meg fogok próbálni, hogy sikerüljön.

Segítene valaki? Elvesztem.


2015. máj. 22. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak nem a Dunàn?
2015. máj. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább azt lenne jó tudni, hogy te mit szerettél volna ezzel elérni? :D
2015. máj. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Remélem nem.

2. Melyik részére gondolsz?

2015. máj. 22. 23:28
 4/5 anonim ***** válasza:
A gyümölcsösre, de a második se tiszta. Kitaláltad azt a történetet és? Elmondtad neki vagy mi? Meg mit akarsz attól a lánytól? Nem látszott rajta, hogy unja a hülyeségedet?
2015. máj. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy művészi hajlamú, elvont lány, ő benne van az ilyesmiben.
2015. máj. 23. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!