Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vízipipa, előny vagy hátrány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vízipipa, előny vagy hátrány?

Figyelt kérdés

Soha nem dohányoztam, de szerelmese vagyok a vízipipázásnak. Nem maga a vízipipázás az amit szeretek (magamban nem is csinálom sose), hanem hogy ilyenkor összegyűlik a baráti kör, körbeüljük, beszélgetünk, megiszunk pár sört stb. (nem is értem azokat akik ehelyett inkább részegen ugrálnak valami buliban üvöltő zene mellett ahol nem hallják egymást). Titeket zavarna/taszítana, ha a párotok szeretne vízipipázni? Nem gyakran csak kb. kéthetente.


20/L


2015. máj. 22. 23:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ideglen marhasagnak tartom, de ha te szereted, akkor csinald es ha talalsz olyat, aki szinten szereti, vagy legalabbis hidegen hagyja, akkor az nagy esellyel lehet szamodra a nagy o.
2015. máj. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, sőőt lehet én is kipróbálnám! :D

Nincs párod? Vagy van és nem tetszik neki? Ha nincs szeretnél? :D

2015. máj. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Van barátom igen és nincs baja vele, ő is be szokott szállni. Csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést, mert korábbi kérdések alapján az leesett, hogy a dohányzó nő nem valami vonzó, így kíváncsi voltam mi a vélemény a vízipipáról. Nem tartom idétlenségnek, megvan a feelingje... Nagyon is. Ki lehet vele engedni a gőzt és remek társasági elfoglaltság.
2015. máj. 23. 00:02
 4/13 anonim ***** válasza:
én egy dohányzó, vízipipázó lány vagyok, aki szeret részegen üvöltő zenére is ugrálni a koncerteken, és van egy barátom, aki szintén űzi mindhármat :D csak mi mondjuk kettesben is vízipipázunk, naponta-kétnaponta többet is akár. embere válogatja, hogy ki mit tolerál a másiknál, de a vízipipát még a cigiellenesek nagyja is el szokta viselni :)
2015. máj. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát a dohányzás függővé tesz, büdös, drága és csúnyítja a bőrt és a fogakat. Egy kéthetente vízipipázás azért nem jár ilyen eredménnyel. :D Bár a napi szinten kettőt kicsit sokallom pláne dohányzás mellett. Ennyire nem vagyunk azért hardcore-ok.
2015. máj. 23. 00:36
 6/13 anonim ***** válasza:
mi szeretjük így a dolgokat :D sok káros dolog van, a cigi is, nem tagadom, de szeretem :) vízipipa és cigi mellett amúgy e-cigizünk is, ha van lötyi hozzá :D
2015. máj. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 bestest ***** válasza:
100%
Ha a nő vízben lepipáz, az jobb.
2015. máj. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

És mit szívtok abban a vízipipában?

Ez még egy fontos kérdés... :D

2015. máj. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%

"Megiszunk pár sört"...eddig olvastam.

Bottal se.;)

2015. máj. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Engem sem zavar én is csinálom...cigizni ne cigizzen de a pipa nem zavar. Mi csak bulik előtt szoktunk de akkor vagy 4et 5 öt igaz vagyunk is rá sokan. :) Utána meg jöhet a részegen táncolás. jaj de várom már a vizsgaidőszak végét ...
2015. máj. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!