Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak a korkülönbség és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a korkülönbség és a külső tényezők miatt nem jöhet össze? Jogos vagy felszínes? 25N

Figyelt kérdés

Na tehát. Van egy jó fiú ismerősöm, barátom. Kapcsolatban él, bár szerintem komoly defekt van azon a kapcsolaton, ha más lány felé nyit. Olyan ember, akinek szüksége van egy biztos pontra az életében. Illetve sajnálja otthagyni...


Sokszor sodródott felém, de legtöbbször vagy figyelmen kivül hagytam, vagy egyszerűn nem vettem komolyan a célzásait. De aztán lejött, hogy ő ezeket komolyan gondolja.


Igazából annyi a lényeg, hogy valószínű szeretné, csak ugye idősebb vagyok nála...Mert rákérdezett: Ha én lennék az idősebb, járnál velem? A környezete /család, rokonok, barátok/, nem nézné jó szemmel. Kissé önbizalom hiányos, nehezen viseli a kritikát. Ami nembaj, de ugye nem egy hajtóerő, főleg ebben az esetben.


Jogosan vélekedhet így? Gondol azért mondta azt, 'ha ő lenne idősebb', mert ez zavarja, nem? /5 évvel fiatalabb/


Mit gondoltok erről?


2015. máj. 23. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Automatikusnak veszi, hogy nem járnál fiatalabbal. Ostoba társadalmi beidegződés abból a korból, amikor idősebb férfiak fiatalabb lányokat vettek el. Ne tessék törődni ezzel, nem a kor számít.
2015. máj. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy 20 éves pasi tényleg elég éretlen egy 25 éves nőhőz, mert általában a nők amúgy is korábban érnek. Külsőre nincs probléma a pár megjelenésével, de belső feszültséget generál, ezért szokott zátonyra futni. Amúgy, hogy ki nézné rossz szemmel azzal ne foglalkozz. Sokkal lényegesebb, miért érdekelne egy önbizalomhiányos srác, aki kihasználja a jelenlegi párja érzésit, hogy párkapcsolatban élőként megnövelje az önbizalmát? Gondolod, melletted nem ez lenne?
2015. máj. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt csajom is 25 volt mikor összejöttünk, és 5 év volt köztünk is. Semmi gond nem volt mert szerettem, de sajnos a kor különbség gondolkodás módban nagyon kijött, és végül ez okozta a kapcsolat végét is.. Bár lehet nálatok jobban alakulna, egy próbát megér. 26F
2015. máj. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Adhatok egy jó tanácsot? Ne avatkozz az életébe nem érdemes belemenni egy olyan dologba, ahol még ha nem is tökéletes a kapcsolata! Szimpla erkölcs! Tabunak kéne lennie!
2015. máj. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!