Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ír ha nincs mondanivalója?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ír ha nincs mondanivalója?

Figyelt kérdés
Pár hete elkezdtem beszélgetni egy sráccal. Sajnos a távolság miatt még nem fordultak komolyabbra a dolgok. Tegnap írt egy sziát, én visszaírtam, látta és semmi. Ennek mi értelme van?

2015. máj. 23. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
várta, h írj valamit, de most rájött, hogy semmit se akarsz már tőle
2015. máj. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán épp csak megnézni volt ideje, válaszolni még nem
2015. máj. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Helytálló lehet amit az első kettő hozzászóló írt, de én is csak találgatni tudok.

Szerintem megfogalmazódott benne, hogy mit akar neked írni vagy esetleg kérdezni, de mikor jött a cselekvés ideje már nem volt annyira biztos abban, hogy ezeket megírja-e neked.

Miért nem kérdezted tőle, hogy miért keres? Talán akkor egy válasz kíséretében ő is kérdezett volna tőled.

Aztán az is lehet, hogy véletlen írt rád és nem téged akart megszólítani, belemerült egy másik beszélgetésbe és nem tudott veled foglalkozni.

Nekem volt, hogy egyszerre több lánnyal is beszéltem és nem valami jó egyszerre ennyi irányba figyelni.

2015. máj. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tegnap nagy vihar volt, lehet elment a nete.
2015. máj. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te kérdeztél tőle ezt-azt? És arra válaszolta csak a sziát? Kérdezgesd az életéről, mit csinál éppen, mit tanul, mit olvasott, mit dolgozott a kertben stb., stb. Ha van konkrét kérdésed, ami érdekel vele kapcsolatban, akkor arra biztos fog válaszolni is. Csak ezek után lehet megtudni, hogy van-e közös témátok, vagy sem.
2015. máj. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!