Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a helyzet akkor, ha két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyzet akkor, ha két embernek "nincs mondanivalója egymásnak"?

Figyelt kérdés
Már 2 és fél éve együtt vagyunk,ő dolgozik én most itthon vagyok,néha felszokott hívni a munkahelyéről,hogy mit csinálok,vagy mi a helyzet,de olyankor semmit nem tudok neki mondani, és ő sem nekem,de akkor se nagyon beszélgetünk,ha itthon van.

2012. szept. 11. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kell szakítani!
2012. szept. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugyanennyi idő után mi még éjszakákat tudunk végigbeszélgetni... Azért a rögtön szakítás kicsit drasztikusnak tűnik. Amúgy milyen a kapcsolat?
2012. szept. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
finita la comedia....
2012. szept. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A kapcsolat jó,bár az ő részéről,úgy érzem,hogy üres.Mondja,hogy szeretlek,bújik hozzám,de már nem úgy mint azelőtt,amikor ezeket mondja és csinálja,akkor olyan üresnek érzem.
2012. szept. 11. 09:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
De vannak közös hobbik, időtöltések? (A tévénézés nem az!) Jártok valahova? Van egyáltalán olyan élmény, amit meg lehetne beszélni? Mert nekem inkább ingerszegénynek tűnik a ti kapcsolatotok, mint megromlottnak. Nem azért nem beszéltek egymással, mert nem akartok, hanem mert ténylegesen nincs miről...?
2012. szept. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Diavolino44 ***** válasza:
5 valaszoloval ertek egyet. Ki kell mozdulni, kulonben a kapcsolat befullad!
2012. szept. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerezzetek közös élményeket! Rögtön lesz miről beszélni. Szakítani ezért még nem kéne, ez csak egy hullámvölgy, kicsit ellaposodtatok, de ezt még helyre lehet hozni. Menjetek el valahová, mondjuk egy interaktív kiállításra, ahol részt is vesztek abban, ami történik. Ne vacsorázni menjetek, mert csak ülnétek az asztalnál némán... Valami olyat válasszatok, ami tevékenységgel, cselekvéssel jár együtt.
2012. szept. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Közös sport, barlangi kalandtúra, kalandpark, bármi, ahol csapatként izgalmas dolgokat csinálhattok! Miről is beszélhetnétek, ha csak ültök egész nap, ki otthon, ki a munkahelyen...?
2012. szept. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szakítás, vagy közös programok.
2012. szept. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!