Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent az, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy egy kapcsolatot folyamatosan ápolni kell?

Figyelt kérdés

Olvasgatom itt a kérdéseket/válaszokat, és azt írják, hogy a nagy szerelemnek is vége egy idő után, mert egy kapcsolatot folyamatosna ápolni kell. Ezt hogy értik, miben nyilvánul meg?

Én 1 éve vagyok együtt a barátommal és nagyon szeretem, nem bírom elképzelni, hogy külön legyünk, de azt sem, hogy mi szápít "kapcsolat ápolásnak"


2015. máj. 23. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy ne csak a szerelmeskedés legyen az egész napi program, mert az egy idő után üressé teszi a kapcsolatot, ha már nagyon régóta ismered. El kell járni ide-oda, beszélgetni, programokat csinálni, hogy ne legyen unalmas, egysíkú... mert egyébként lehet, hogy eljön az idő, mikor már semmi nem fog titeket összekötni, és a szex sem lesz már olyan érdekes.
2015. máj. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kompromiszumokat kotsz, hangsulyt fektettek a kommunikaciora, a masik altal kert dolgokat megfontolod, megcsinlod, uj dolgokkal allsz elo stb.
2015. máj. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Költőnő? ***** válasza:
semmi ne váljon rutinná, megszokássá pl. Aztán pl arra sem árt időről időre magadban tudatosítani, h mit jelent neked a másik, a kapcsolatotok. Meg pl fontosak az apró gesztusok, a tisztelet soha ne múljon el. STB STB
2015. máj. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress rá a szeretetnyelvekre, szerintem abban ez elég rendesen benne van. Ha az egyik fél nem érzi, hogy a másik szereti (hiába szereti, ha nem érzi), akkor elkezd sorvadni, tűr egy darabig, de idővel kihűl a kapcsolat, hiába szeretik egymást a felek.
2015. máj. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2015. máj. 23. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!