Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Feltekeny vagyok. Csajozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltekeny vagyok. Csajozni ment, vagy csak egyedul akar lenni?

Figyelt kérdés

Parom motorozik.

Eddig sosem ment nelkulen motorozni.

Most melozok,es bejott hozzam,megolelt, kerdezte hogy vagyok,mondta hogy szeret stb.

Lattam hogy total motoros szerkoban van.

Azt mondta kicsit elmaszkal egyedul,felmegy a budai varba es kicsit kikapcsol.


En ezt furcsallom...vajon ugazat mobd vagy csajozni esetleg randizni ment?


2015. máj. 25. 18:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Tejóég. Ilyen paranoiás vagy?
2015. máj. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
En sajnos nagyon :(
2015. máj. 25. 18:42
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Látom, hogy nem tudsz megbízni benne. Nem hiszem, hogy van okod rá, bár semmit nem tudok rólatok.
2015. máj. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%
Nélküled nem mehet sehova? Írod, hogy dolgozol... Akkor mégis hogy vigyen magával? Vagy ha neked dolgod van, akkor neki kötelező otthon ülni, nem csinálhat semmit?
2015. máj. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 To7ka ***** válasza:

Teljesen egyetértek a korábbi válaszolókkal, de (és csak feltételezés) ha a kapcsolatotok a féltékenységre épült (régen rossz, már ezért le kéne zárni(a neki veled)), akkor egy ilyen gesztus konkrétan tényleg lehet gyanús. Ha az átlagosnál figyelmesebb/kedvesebb gesztus tőle, hogy bemegy a munkahelyedre csak úgy, megölel és megcsókol, egy picit hebegve habogva adta elő (ezt a kicsit elmászkál, kicsit kikapcsol szavakból vettem le), és erre még rájön, hogy Te ezt furcsállod (és ugye Te ismered őt évek óta, nem mi), akkor lehet igazad. Eltudok képzelni egy olyan kapcsolatot, ami a leírásodból közel állhat a tietekhez, ahol pont így kellene viselkednie a pasinak (mert eszementen féltékeny vagy és nem tud veled problémákról beszélgetni), hogy jól érezze magát.


Üljetek le, beszéljétek meg, kérdezd a napjáról, pl legyél vele extra kedves (főzz vacsit). Ennyiért letámadnod kár, de simán filmbe illő leírás. Bocsánat a kétkedőknek, inkább vitassuk meg, nem tudom jobban körülírni. Nekem elvonatkoztatva attól hogy a kérdező nagyon féltékeny és túlreagálja, ez egy teljesen lehetséges verzió, és szinte semmit nem tudunk a helyzetről:)

2015. máj. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Utolso.


Mi dig kedves velem, maskor is bejon a meliheleymre ugy spontan ez nem fura.


Bem hebegve adta elo hogy hova magy,hanem teljesen nyugodtan, a szemembe nezve mondta.

Sot mondta korabban,hogy neki olykor szuksege van ilyenekre,hogy egyedul lelepjen 1-2orara a mocival. Meselte hogy ilyenkor a varba es a citadellara megy,mert az a kedvenc lazulos.gondolkozos maganyos helye.

Most is odament.

Elnondtam neki,hogy felek,hogy csajozik...es kerdeztem baj van.e


Mosolyogva felelte,hogy nyugodjak meg,semmi baj. Es nem csajozni Megy,mert engem szeret es senkiert nem adna,es mobdta higy bizzak mar benne egy kicsit legalabb

2015. máj. 25. 19:02
 7/17 To7ka ***** válasza:
Na látod!!:)) Akkor nincs semmi baj, bocsánat, szeretek néha kitekinteni az alap választól, hátha jobb rálátást ad a kérdésre. De megválaszoltad a pontokat amik "gyanúsak" lehettek volna, ez így az általam leírtakkal együtt tényleg fura lenne, de hogy megtudtam többet egyértelműen minden rendben ;) Tessék boldognak lenni a pároddal!!
2015. máj. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
pasizni ment.
2015. máj. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Koszi:)


Alapbol betegesen feltekeny vagyok, pedig sosem adott ra okot.

PszichologushoLz is jarok mar emiatt,de szerintem nem hasznal :(


Tudom hogy egy ilyen kis piti. ,kiruccanason,, nem kellene kiakadnom,de folyton arra gondoloj,hogy muvan ha talalkozik valami novel es fent romantikaznak a varban...vagy az a kep van elottem hogy felul moge egy no es atoleli a motoron...aaaahhh... Bekattanok.

Meg mindig a melohelyemen vagyok...mar remegek az idegtol.


Azt mondta zarasra visszajon hozzam es segit pakolni...de nemtudom...nem akarom...csakis az van elottem,hogy epo most csal meg

2015. máj. 25. 19:08
 10/17 anonim ***** válasza:
Attól félsz, hogy egy másik nővel megy el. Gondold el ha így lenne egyszerűbb lenne azt kamuznia, hogy otthon van és nem csinál semmit. Vagy ha nem is ,azt pláne nem mondaná meg, hogy hova megy. Nem tudom mit vársz a pasidtól már ez is ritka, hogy mielőtt elmegy valahova egyedül még beugrik hozzád megnézni, hogy jól vagy-e. Most komolyan , tudod, hogy mikor hol van és mit csinál, miután összenőni nem tudtok többet nem kérhetsz tőle.
2015. máj. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!