Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyiben eltérően viselkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiben eltérően viselkedtek egy sráccal, akivel nemcsak szexet akartok?

Figyelt kérdés

2015. máj. 25. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Semennyire, mert előre ezt nem lehet tudni. Ha bizonyított az ágyban, és egyébként jól kijövünk, passzol a személyiségünk, akkor meglátom, hogy akarok-e többet. Előtte minek gondolkodnék el rajta? Hogy csalódjak egy jó nagyot mert kicsi a ... vagy béna a jelölt? :D Nehogymár.
2015. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Mondjuk aki az első néhány randin már lefekszik egy sráccal, abbol nem lesz nagy jövője. Arra gondol a srác, hogy na ezt a nőt is hamar megkaptam és csak egy lyuknak nézi. Ha komolyan gondolom egy sráccal, akkor próbálom megismerni, nem bújok vele hamar ágyba, hogy előbb az érzelmek alakuljanak ki. Én még ilyen régimódi vagyok.:)
2015. máj. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Én úgy gondolom,hogy máshogy,persze ezt a srác nem tudhatja,de érezheti.
2015. máj. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Látod második, épp ez az... az emberek különböznek :D

Most akkor honnan tudja szegény srác?


Sehonnan.


Én meg időpocsékolásnak tartok valakit mélyebben megismerni, akivel az ágyban nem illünk össze. Mondjuk nekem ez már nem kérdés, régóta férjnél vagyok, de sosem bírtam ezt a hónapokig csak járunk-randizgatunk hozzáállást, egyszerűen nem az én világom. Felnőtt emberek vagyunk, mit kéressük magunkat? Ha kívánom a másikat és ő is engem mi azzal a baj?

2015. máj. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Akitol tobbet szeretnek azzal figyelmesebb vagyok, meghallgatom ot, emlekszem arra amit mondom, megdicserem a ruhajat, erdeklodest mutatok a dolgai fele,es a szex vele inkabb szerelmeskedes mint dugas, folyton a szemebe nezek....megosztok vele olyan dolgokat amiket masokkal nem, es kimutatom, hogy mennyire boldogga tesz hogy egyutt vagyunk.


Ugy nezek ra, mintha o lenne az egyetlen ferfi a foldon, mert szamomra az is:-)

2015. máj. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Nincs olyan, akivel csak szexet akarnék.
2015. jún. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!