Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Természetes, hogy a nő egy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TSkull kérdése:

Természetes, hogy a nő egy jó kapcsolatban erős lesz?

Figyelt kérdés

Olvastam véletlenül, hogy ha a férfi szerelmes valakibe, az lesz a gyenge pontja az életében, és a nőknél pedig a férfi lesz az igazán erős pont. Most pont ezt tapasztalom a barátnőmmel, én egy hosszú kapcsolatból való kilépés után alig tudtam összeszedni magam, de végre úgy éreztem erős vagyok, és már sikerült túltennem magam a régi barátnőmön, akkor is ha ez 4 kemény hónapba telt. A mostani barátnőmmel mielőtt összejöttem beszéltünk, és észre vettem rajta, hogy mennyire nyugtalan, és gyenge, mindig a kisiklott életén tépelődött. Most viszont, mióta együtt vagyunk hatalmas változásokon ment keresztül, mintha kicserélték volna, erős lett a személyisége, nem panaszkodik, a szülei is el vannak csodálkozva, hogy mi történt vele. Én pedig az ellenkezője, úgy érzem, most igazán boldog vagyok, és ennek bármikor vége lehet. Most azon kezdtem agyalni, hogy ő ennyire megváltozott, rájön, hogy nincs is rám szüksége, és megint úgy kerülök ki egy szép kapcsolatból, hogy én húzom a rövidebbet, és pofára esek. Az az érdekes az egészben, hogy úgy érzem ő lesz az, akivel le akarom élni az életem, csak még korainak érzem megkérni a kezét. Nem tudom hová tenni, hogy ekkora változáson ment keresztül, félek, hogy elidegenedik tőlem.

Még mindenre rátesz egy lapáttal, hogy távol vagyunk egymástól, és csak hétvégente tudunk találkozni.


25/F



2015. máj. 27. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:

"megváltozott, rájön, hogy nincs is rám szüksége"

ezért nem kell önbizalomhiányos, gyenge személyiségű nőkkel összejönni, de gondolom tetszett, hogy könnyű préda

2015. máj. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem az tetszett, hogy könnyű préda, egy régi ismerősöm, akivel csak mostanság kezdtünk igazán beszélgetni, és ezek a beszélgetések ebbe a kapcsolatba fordultak át. Amúgy egyáltalán nem volt könnyű préda, annak ellenére amit leírtam.
2015. máj. 27. 13:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Legelőször is ne agyalj hülyeségeken, mert meg fogja érezni a bizonytalanságod...


Erről még nem gondolkodtam, de ha belegondolok a kapcsolataimba, vagy akár másokéba, akkor lehet benne valami...

Most is egy jó barátom szerintem csettintésre megkapta a legszebb nőket, most úgy viselkedik a nőjével mint egy kivert pudli... Rá se ismerek...

Én viszont szintén igaz, hogy ahol szerettek, ott megerősödtem. Fura...

Más barátomat is tette már tönkre nő.

Ez termeszetesen nem azt jelenti hogy te is így fogsz járni, bár ehhez kell hogy ne veszísd el az önbizalmadat, a bizalmadat! :) Szeretitek egymást, az a legfontosabb :) Talán tényleg vele maradsz. Jó esetben pont kiegészítitek egymást. :)

Az meg hogy csak hetvégente tudtok találkozni szerintem nem baj, majd ha komolyabbá válik összeköltöztök.

30N

2015. máj. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem a kapcsolattól lesz erős. Miért nem kéred meg a kezét ha szeretnéd vele leélni az életed?
2015. máj. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nincs így, egy egyenlő kapcsolatból mindkét fél egyformán rofitál és erős lesz. Ha az egyik gyengül, az a kapcsolat nem fog sokáig működni. Egyébként meg szerintem az egyedüllét miatti lelkizést és panaszkodást összekevered a gyengeséggel. Nem mindenki gyenge, aki panaszkodik. És nem mindenki erős, aki nem panaszkodik. Az mindenesetre pozitív, hogy Te a jót hoztad ki a lányból, de nem látom be, hogy mért lenne törvényszerű, hogy elidegenedik majd tőled. Szerintem önbizalomhiányos vagy Te is és az előző baránőd nálad erősebb személyiség volt, kerestél egy gyengébbet, akinél Te lehetsz erősebb a leírásod alapján.
2015. máj. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszem mondasz valamit Kérdező...Hm.

1 éve ismerkedtünk meg a barátommal. Akkor voltam túl egy számomra komoly kapcsolaton, a fiú ott hagyott egy szó nélkül, nagyon össze voltam törve lelkileg. Rá 3 hónappal villámcsapás szerűen megismertem a mostani páromat. Elképesztő, hogy mennyire megváltozott azóta az életem. Jó hatással volt rám a párom, sokkal-sokkal erősebbnek érzem magam. És tudod miért? Azért mert boldog vagyok vele, azért mert tudom, hogy Ő van nekem. A másik része is igaz annak, amit írtál. Amióta egyre komolyabb a kapcsolatunk érzem, hogy Ő meg elgyengül mellettem.:) Sok olyan érzést váltottam ki belőle, amikről még tudomása sem volt. Persze én is elgyengülök mellette ugyanúgy és ő is erősödött mellettem, viszont mégis inkább a fordítottja jobban igaz. Furcsa dolog ám ez.

Ne félj attól, hogy rájön arra, hogy nincs rád szüksége, butaság! Miattal lett (újra) ilyen, nagy hatással lehettél rá, hót biztos hogy nem dobna el téged csak úgy.:)

2015. máj. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szerelmes és viszont szeretik, akkor igen, természetes.
2015. máj. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!