Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Belevágjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Belevágjak ebbe az egészbe?

Figyelt kérdés
Tudom , tudom, elítélendő stb...Nagyon régen még megismertem valakit az interneten, és egész jó barátok lettünk. Ő budapesti,a párjával itt laknak. Én a párommal felköltöztem Budapestre az egyetem kezdés miatt, és így végre tudtunk találkozni. A barátságból lassan szerelem lett, de én nem akarok tönkrevágni egy 10 éves kapcsolatot (ő ennyi ideje van együtt a párvával) Ő ugyanígy van vele. (Az én kapcs. 3 éves) Mit tegyek? Valami tanács? Annyira össze vagyok zavarodva..

2015. máj. 27. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
te tudod. Mit szeretnél?
2015. máj. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudom én sem..az az igazság,hogy fiatal vagyok, de a párom szeretem...lehet hogy ez valami kis fellángolás? Fogalmam sincs ez a baj...és azért kérdezem ezt itt meg, hogy ha valaki járt már ebbe a cipőbe az hátha tud segíteni. :)
2015. máj. 27. 22:34
 3/12 anonim ***** válasza:
3 éves kapcsolatban vagy ezen a témán lehet 3 évvel ezelőtt kellett volna agyalnod amikor megismerted. Hirtelen fellángolás? Sose tart sírig a szerelem.
2015. máj. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát és a másik srác mit gondol? Ő elhagyná a 10 éves kapcsolatát érted?
2015. máj. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ő elhagyná. Gondolom az lesz a legésszerűbb, ha a párommal szakítok. Mivel ez így már nyilván nem ugyanaz. Csak nem akarom tönkretenni az ő kapcsolatát...Ráadásul ugyanúgy hívnak mint a barátnőjét..:/
2015. máj. 27. 22:43
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát de ezek szerint az a kapcsolat sem működhet túl jól, ha már besétálhattál. :) Szerintem ez nem a te problémád igazából, hanem az övé... A te problémád a te portádon van, neked azon kell gondolkodnod, van-e még keresnivalód a párod mellett.

Amúgy gondolom úgy 10 éves az a kapcsolat, hogy nincs még házasság sem. Akkor lehet, hogy sose gondolták annyira komolyan... De most csak agyalok.

2015. máj. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem nem házasok...ő 26 éves...én 19..:/ :)
2015. máj. 27. 22:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Mindketten másba vagytok szerelmesek, de te azon agyalsz, milyen szegény-szerencsétlen lenne az a nő (és a párod), ha elhagyná a párja, aki mást szeret és mással akar lenni? Te egyszerűen csak gyáva vagy, és pont ezzel használod ki leginkább a párodat. Te szeretnéd, hogy melletted maradjon megszokásból, miközben egy másik nőbe szerelmes? Nem gondolod, hogy ő is megérdemelne valakit, aki úgy szereti, ahogy megérdemli? Nem az elítélendő, ha kiléptek a kapcsolatból, és boldogok lesztek együtt, hanem az, ha nem teszitek. A saját életedről dönthetsz úgy, hogy nem kell a boldogság, inkább mégsem akarsz az új szerelmeddel lenni, de a jelenlegi párodtól és a srác barátnőjétől nem veheted el a lehetőséget, hogy olyan emberrel legyenek, aki számára nem csak pótlékok egy másik helyett. Az is ilyen már, hogy a pasi csak akkor lép ki a 10 éves kapcsolatából, ha veled összejöhet.. Cseppet sem használja ki a partnerét, de komolyan..
2015. máj. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értelek. Köszi!
2015. máj. 27. 23:06
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Milyen fura, hogy este már a normálisak válaszolnak, nem csak a leoltogatók...


Nekem is az a véleményem, hogy amelyik kapcsolatban az ember szerelmes lesz, ott már rég nem stimmel valami. Annak oka van. Együtt lehet maradni a másikkal becsületből, tiszteletből, vagy mert ezt várják el, de jó eséllyel az a kapcsolat már sose lesz olyan mint régen. És előbb-utóbb megint jön más...

Ez nehéz lesz mindkettőtöknek, vagyis mind a négyeteknek ha komolyan gondoljátok, de ha valóban egymást szeretitek, és mindketten már csak megszokásból vagytok a másikkal, akkor lépnetek kell.

Nem tudom meddig jutottatok egymással, de azért ezt mindenképpen alaposan át kell gondolni, hogy ez csak fellángolás e, vagy több. Persze valahol mindegy, mert mindkettő jelzés, hogy a régi már nem működik.

De ha ragaszkodtok a régihez is, akkor azt is érdemes átgondolni, hogy ott mi a hiba...


Gondoljátok át a kapcsolataitokat, azt hogy mit akartok, és aztán dönts. Ha egymást akarjátok, akkor hajrá!

2015. máj. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!