Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párkapcsolatban élő férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő férfiak! Ha megláttok egy szép nőt, szóban is megdícséritek?

Figyelt kérdés
Pl haverotoknak hogy milyen jól nézett ki vagy jó melle volt,esetleg,hogy le is feküdnétek vele stb?
2015. máj. 27. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
nem, én kizárólag közleményben szoktam csak dicsérni...
2015. máj. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én minden szép nőt megdicsérek, de csak azért, mert ez a kötelességem prófétaként. :)
2015. máj. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze. Megjegyzem, hogy csinos hölgy, de azt nem mondom hozzá, hogy meg is kefélném. Még, ha titkon ezt is gondolom. :D
2015. máj. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem mondok semmit, lassan már meg sem nézem, akár mennyire hihetetlen is. Annyi kiakadással járt mindíg, ha csak megemlítettem, hogy láttam ma egy lányt, akinek annyira szép combjai voltak... Meg lesem, ha már úgy van kiöltözve tudod már, meg magamban csak annyit mondok, hogy azoszt igen, de ennyi. Amikor nem lesz barátnőm, akkor majd ha tudok pár szót beszélni egy általam szépnek titulált nővel, akkor majd utalok valamivel, hogy szép. Egyből nem vágom be, hogy menyjünk szobára azonnal. A mostani csajomnak is már-már kevés vagyok, akkor meg minek fanáziláljak másokon érted.
2015. máj. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, de persze csak akikkel beszélő viszonyban vagyok :)

Vadidegen nőkhöz nem megyek oda, hogy milyen csinos és vonzó :)

2015. máj. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!