Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Még most sem tudom elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még most sem tudom elfelejteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan 4 évvel ezelőtt megismertem egy pasit. Akkor találkoztunk párszor, de mindig csak bulik keretében, randi vagy hasonló sosem volt. Nos, elég hülyén viselkedtünk mindketten, így nem lett belőle semmi. Ő mindig "összeszedett" valami csajt, hiába ott voltam. Én pedig túlzottan is féltékeny voltam, holott csak néhány napja ismertük egymást. Azért voltam féltékeny, mert már akkor beleszerettem, mikor legelőször találkoztunk...

Aztán egyik este végleg lezártuk. Én azóta is szeretem, hiába lett volna "jelentkező", aki kapcsolatot szeretett volna, senkivel nem tudtam összejönni. Mindenkiben őt kerestem, hozzá hasonlítottam, stb... Nemrég felkeresett, beszéltünk néhányszor, de megint annyiban maradt, fogalmam sincs miért. És annyira összezavart megint.

Szerintetek mit kellene csinálnom, hogy elfelejtsem? Csak csók volt köztünk, semmi több, mégis így beleszerettem.


Köszönöm előre is a normális válaszokat!


2015. máj. 28. 01:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kellenél neki, nem ez lenne a helyzet.
2015. máj. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha te szerelmes vagy belé, mi akadályoz abban, hogy te is felkeresd?

Valszeg emlékszik rád, és össze volt zavarodva, mikor ezt mondta neked. Lehet pont azért, mert nem mondtál neki semmi bíztatót. Ha 4 éve szerelmes vag, és nem is kellett más, akkor nem tudom, hogy miért várod el, hogy betaláljon. Értem én hogy a fiúnak kell kezdeményezni, de most talán nem lenne részedről rossz döntés, ha te is keresnéd a társaságát. Veszíteni nem fogsz vele. Úgyis érzed majd, hogy van, vagy nincs ennek a kapcsolatnak jövője.

2015. máj. 28. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok... Bár tudnék segíteni! Legalább láthatod, hogy nem vagy egyedül egy ilyen helyzetben
2015. máj. 28. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az a baj, hogy beleestél a barátzónájába így összezavartad kicsit... túl sokáig vártatok...

Nálam dettó ez volt a helyzet... belém volt esve egy lány már az első pillanattól kezdve... de akkoriban nagyon hajtottam egy másik lányra.. (aki elég csúnyán szórakozott velem..) majd összejöttem egy másik lánnyal aki 400km-el errébb lakott mint én... majd vele is megszűnt a kapcsolat...

Utána egy házibulin találkoztam a lánnyal (akivel akkorra elég jó barátok voltunk, de olyan szinten, hogy ha volt valami baja akkor engem hívott elsőnek, mert én meghallgattam meg tanácsot adtam neki... többnyire pasi ügyekben) majd a házibulin részeg haverom mondogatta, hogy milyen szép pár lennétek, stb és összejöttünk... működött is a dolog elég szépen... már ott tartottunk, hogy eljegyzem maikor elment gólyatáborba... na itt kezdődtek a problémák..... végigmentek rajta páran... járt velem is meg egy másik sráccal is egyszerre akit ott ismert meg... szívás mondjuk de mindegy is...

Mint kiderült a srácnak csak arra kellett, hogy még párszor lefeküdhessen vele... én meg elég sokára tudtam kiheverni azt, hogy tényleg a legjobb barátomból lett menyasszonyom majdnem... és így kitolt velem... mai napig szeretem még én is... meg szoktunk együtt bulizni.. meg ha hazajövök Németországból első dolga, hogy felhív, hogy nem-e megyek át sörözni egyet hozzá, meg beszélgetni...

A témához visszatérve: elfelejteni úgy tudod szerintem a legjobban ha valamivel elfoglalod magad, bulizgatsz (kikapcsolódsz), megismersz új embereket és majd alakulni fog a dolog.. a Földön kb 3,7 milliárd férfi van... kicsit várni kell rá míg megismered azt az embert akire azt mondod, hogy vele leélnéd az életed :)

Szerintem felesleges azon agyalni, hogy mit csinálj, hogy járjon veled... ha összeilletek előbb vagy utóbb úgy is egy pár lesztek... lehet, hogyha jobban megismered azt mondod, hogy áááá ez nekem nem kell és akkor gondolj bele, hogy mennyi lehetőséget elszalasztottál már, hogy megismerd az igazit, míg azzal foglalkoztál, hogy miért nem jár veled... hogyan felejtsd el... stb

2015. máj. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

02:07:Lényegre törő magyarázat. Rövid, de (sajnos) minden benne van.


02:42: Nincs szó arról, hogy görcsösen ragaszkodnék a "fiú keressen egy lányt" dologhoz..Én felkerestem nagyon sokszor évekkel ezelőtt is, azután is, hogy összevesztünk és most is mikor elkezdett keresni. Írtam neki, de azt vettem észre, hogy néha bunkó volt.


08:50: Nem tudom ezt a barátzónás dolgot. Az elmúlt évek alatt nem is beszéltünk, köszönni se nagyon, egyszer egy baráti társasággal voltunk bulizni, akkor beszéltünk 2 szót és ennyi. Utána nem. Az a baj, hogy hiába tudom, hogy milyen (mármint amikor még "ismertem" régen, falta a nőket), ha elém állna, hogy próbáljuk meg együtt, belemennék kérdezés nélkül..

2015. máj. 28. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!