Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti engednétek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti engednétek, hogy egy fiú fogdosson, ha nem szeretnétek tőle többet, vagy nem jönne be?

Figyelt kérdés
tegnap összeismerkedtem egy nagyon aranyos lánnyal, és simogattam, karoltam, kezünket kulcsoltuk össze... ti engednétek ilyet, ha nem jönne be a pasi?
2015. máj. 31. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem jön be,akkor nem,egyértelmű.
2015. máj. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem jön be, akkor nem.

Viszont ha be is jön és engedem is neki, hogy simogasson, fogja a kezem stb., még nem jelenti azt, hogy akarok is tőle valamit, azon túl, hogy abban az adott helyzetben kellemesen érzem magam vele.

2015. máj. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mumusan ***** válasza:
Tuti nem engedném hogy fogdosson ha nem jön be.
2015. máj. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha egy olyan fiú, akit egy napja ismerek, ráadásul nem is jön be, és fogdozna... lekevernék neki egyet az biztos. Az osztályomban sajnos szinte minden fiú ezt csinálja a csitri lány osztálytársaimmal akik ezt engedik, ráadásul még élvezik is, és egyszer már velem is próbálkoztak, de nem jártak sok sikerrel. Nem szeretnék egy olcsó nőcske lenni.
2015. máj. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, reménykedtem ebben a válaszban :D
2015. máj. 31. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!