Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A ti gyereketeknek hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti gyereketeknek hány éves kortól engednétek hogy barátja legyen?

Figyelt kérdés

2014. nov. 5. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Hát jó barátja lehet még 4-5 évesen is.


De csávója az majd 16 év után.

2014. nov. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Mr. Truth ***** válasza:
0%
Attól függ fiam vagy lányom van...
2014. nov. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ha megtiltom dafke lesz neki :D

Bármikor. de csak az orrom előtt ;) (felügyelet mellett kvázi)


És bízom magamban annyira, hogy fel tudom készíteni a meggondolatlanságok ellen, és törekedni fogok arra, hogy legyünk olyan viszonyban, hogy tőlem kér tanácsot ha valami nem tiszta. (bár esélyes, hogy ez hiú ábránd)

2014. nov. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Amikor rátalál a szerelem (mondjuk legyen legalább 14 éves). Én e miatt nem aggódnék úgy nevelném, mint, ahogy engem neveltek, hogy fontoljon meg minden dolgot és sose volt semmi tabu téma a családban. L
2014. nov. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
nem kötöm, korjoz, de van otthon két kaukázusi és mivel vadászok, így puskák is, de persze bárkivel barátkozhat majd a lányom :)
2014. nov. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha fiú ha lány 15-16 éves kornál előbb nem kell elkezdenie..
2014. nov. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem mindenki magánélete szent. A gyereké, a szülőé, a szomszédé, a kertben túró vakondé. Senkinek, még az ősöknek se kéne ebbe beleszólni. Ha idióta lesz a gyerek és olyat csinál, amit nem szabadott volna, majd megtanulja a dolgot. Gondolom az anya se nagyon örülne neki, ha a gyerek megmondaná, hogy mit hogyan csináljon az apjával. Persze, itt ő a felnőtt, de az érzés ugyan olyan lehet. Persze sok tényező van. Ha esetleg a lány fiatal, a fiú azért idősebb (teszem azt: 14-19 évesek), akkor igen, kell egy fajta kötöttség, azt is (az én véleményem szerint) úgy 16 éves koráig.

Ha ezek után valami becsúszik, aminek nem kéne (drog parti, tini terhesség, stb), akkor se a gyereket kell okolni, hanem a szülőt, mert nem nevelte meg rendesen. Akkor meg teljesen mindegy, mikor engedjük el, 18-20-22 éves korában, akkor is ezt fogja csinálni.

De hangoztatom, ez az én véleményem.

2014. nov. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
16 de eloszor csak 18 evesen aludhat a pasijanal:-)
2014. nov. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%
ez olyan baromság, de a bátyám azt mondta hogy csak 18 éves koromban lehet az első barátom. szóval a szabályokat meg is szegtem :) 15 vagyok.
2014. nov. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Orulnek neki ha 14 ev alatt nem talalna ra senki es semmi ilyen dolog (ha meg ennel is idosebb lenne, akkor lennek a legboldogabb), de ezt nem szabhatom meg. A tiltasnak meg titkolozas lenne a vege - mint altalaban. En nem akarok azok koze a szulok koze tartozni, akik ezt nem veszik figyelembe es elcseszik a jo szulo - gyerek kapcsolatot, aztan meg a fejuket fogjak es "nem ertik" hogy mit rontottak el.
2014. nov. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!