Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Jelezzem neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Jelezzem neki vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Szilveszter körül megismerkedtem egy sráccal(Sz), aki az egyik barátnőmmel (T) járt és az ő bátyjával(Z). Az a helyzet, hogy az idősebb srác(Z) elkezdett nekem udvarolni, de én nem akartam tőle semmit, kedveltem de csak barátként. Sokáig próbálkozott, de én továbbra sem szerettem volna többet. Később össze is vesztünk és ő összejött az öccse (Sz)volt barátnőjével(T), aki ugye az én barátnőm volt. Aztán ők is szakítottak, viszont mi(Z és én) kibékültünk, viszont a barátnőmmel(T) eltávolodtunk, amit nem is bánok.

A kérdés az, hogy nekem tetszik a fiatalabb srác(Sz), nagyon kedvelem, de ezek után mondjam meg neki, vagy jelezzem valahogy, vagy inkább hagyjam ezt?

Azt vettem észre, hogy ő(Sz) is kedvel engem, de a bátyja(Z) miatt inkább nem lép, mert (Z) már megint próbálkozik.


2015. máj. 31. 13:17
 1/1 anonim válasza:

Hivd fel a Days of Our Lifes íróit,és add el a sztorit.

Felnőtt ember vagy.Azért mert tetszel valakinek,nem fogsz mással összejönni?

Jelezd neki. Ha valóban kedvel nem fog számítani hogymás is kedvel téged.

Ha mindenkit csak egy ember kedvelhetne,viszonzatlanul,jó unalmas világban élnénk.

2015. máj. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!