Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hagyjam inkább az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hagyjam inkább az egészet (19/f)?

Figyelt kérdés
van 1 lány akit kb 5 éve ismerek, és 3 éve szeretem, amit tud is, de ő nem akart soha se többet barátságnál, sokáig nem találkoztunk, de legutóbb mikor végre mégis taliztunk, akkot utánamnyúlt köszönésnél, és adott 2 puszit, pedig előtte soha se adott, és másokat se puszilgat, azóta áthívott magához, hogy nézzünk meg 1 filmet, és hogy menjek át hozzájuk takarítani.. amit nem igazán értek.. kicsit unom ezt a barát dolgot, tovább nem bírom csinálni,szóval most van esély rá, hogy több legyen belőle, vagy inkább felejtsem el, mert én ez alapján nem tudom eldönteni, hogy változott-e a véleménye

2015. márc. 12. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első sor után nyilvánvalóvá vált, hogy ez felejtős. Ha adott is puszit, az nem jelent semmit...szerintem keress egy új célpontot, a kérdéses lánnyal pedig barátkozz csak, de semmi többet ne várj tőle.
2015. márc. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát mind1, akkor inkább nem is barátkozok már vele, csak rosszabb lesz xd
2015. márc. 12. 19:32
 3/4 anonim válasza:
de attól még barátkozhatsz csak tartsd tiszteletben h ő nem akar többet barátságnál:)
2015. márc. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Adott neked puszit amit másnak nem szokott. Azóta áthívott magához és voltál nála filmet nézni. Máskorra is áthívott. Nekem úgy jön le, hogy itt ért véget az, amilyen viszonyt nyugodtabban lehet barátságnak nevezni. Ha ott náluk vagy, számára nyugodtabb helyen akkor mondhatna is valamit erről.
2015. márc. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!