Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondanád a párodnak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanád a párodnak, ha valamilyen mentális/pszichés betegséged lenne?

Figyelt kérdés

1.Ne több éves, stabil párkapcsolatról legyen szó, inkább olyanról, hogy egy "ideje" már együtt vagytok.

2.Nem komoly rendellenségről beszélek, mint mondjuk egy paranoid skizofrénia, hanem egy gyengébb lefolyásúról, amit egy visszahúzódóbb, csendesebb emberen lehet, hogy észre sem vennél, esetleg betudnád annak, hogy "hát ő ilyen" (szociális fóbia, gyenge/középsúlyos depresszió, elkerülő személyiségzavar, meg hasonlók).


Elmondanád? Miért (nem)?


2015. máj. 31. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez az új neve annak, hogy nem vagy valami társasági ember? Hát, ahogy érzed ha elakarod akkor mond el neki ettől nem hiszem, hogy bárki kiakadna.
2015. máj. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Interferencia ***** válasza:
Szerintem nem, csak már stabil kapcsolat esetén. Mivel enyhébb formájúról van szó, úgy gondolom, hogy nem feltétlen kell róla tudnia: nem okoz nagy gondot, viszont a pszichés betegség egy nem túl szerencsés bélyeg, és arra se lenne szükségem, hogy esetleg elhíresztelje.
2015. máj. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az elején biztos nem,csak amikor már kialakul egyfajta bizalom,de akkor is szépítve talán.Ha ilyen valaki,meg depis,az úgyis észrevehető,nagy meglepetés nem lenne.
2015. máj. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Igen, a helyedben mindenképpen.Abban a pillanatban mikor eldöntöttem, hogy belelépek a kapcsolatba.
2015. máj. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pont depressziótól, szociális fóbiától és elkerülő személyiségzavartól szenvedek.


Nem, nem mondanám el csak ha nagyon muszáj. Miért? Mert már megégettem magamat ezzel. Azóta amikor csak tehetem, titkolom. Mindenki előtt. Neveztek már engem dilisnek és fogyatékosnak is ez miatt, pedig egyébként szerintem normális vagyok.

2015. máj. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az iirásod alapján azt mondom, ha nagyon feltűnő, már észrevette volna. szerintem ne mondd el neki. mert ha tudja róla ezt a dolgot, akkor ösztönösen is ezeket a tulajdonságaidat fogja figyelni
2015. máj. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt elmondás nélkül észre lehet venni. Vagy már ő is rájött, legfeljebb a nevét nem tudja.
2015. máj. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én barátom már az első pár héten tudta rólam, hogy utálok sok ember közelében lenni (főleg tömegben leszek agresszív), elfogadta és amikor együtt megyünk szórakozni akkor próbál megnyugtatni, szóval szerintem érdemes elmondani.
2015. máj. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!