Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom nem kapta meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem kapta meg a magyar állampolgárságot. Ezért ki akar menni az országból, mert hitelt sem adnak neki nem tud családot alapítani sem. Tehetek vmit ellene (ezotéria, mentális dolgok stb. )?

Figyelt kérdés
Nem találkozik velem, azt mondja nem akarja hogy hiába várjak rá,mert ha nem jön össze máshol akk hazamegy. szeret, én még tanulok, már titkolja az érzéseit. Kérlek segítsen aki tud, fontos nekem. Szeretem

2014. febr. 6. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:

hitel es allampolgarsag nelkul is lehet csaladot alapitani. en a helyeben nem vennem ennyire komolyan az allampolgarsagot, sot, a mai viszonyokat elnezve en inkabb lemondanek magyarsagomrol... ami eleg szomoru, mert regebben szerettem a hazamat :( (nem, nem politizalunk, semmifele part mellett nem foglalok allast, nem erdekel a dolog)


naszoval, csak hitel miatt szerintem bolondsag igy gondolkodnia. dolgozzon, aztan majd te is dolgozol es kozosen eleldegeltek ahogy tudtok. a hitel egyaltalan nem letszukseglet, sot, inkabb kerulendo dolog.

2014. febr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze, csomó arab, néger álma az hogy gazdag EU ország szociális ellátórendszerét élvezze, ehhez pedig első lépcső neki egy szegényebb EU ország (hazánk) állampolgársága.



Háromévi folyamatos magyarországi itt lakás után kedvezményes honosítást kérhet aki:

magyar állampolgárral legalább három éve érvényes házasságban él, illetve házassága a magyar állampolgár házastárs halálával szűnt meg, vagy


kiskorú gyermeke magyar állampolgár, vagy


magyar állampolgár fogadta örökbe (nagykorú személy), vagy

magyar hatóság menekültként elismerte.

2014. febr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ezotéria mentális dolgok xDDDD

Haj ember

Házasodj és akkor megkapja az állampolgárságot

2014. febr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta a haverja 4 szer adta be és már 4 éve házas őt is visszautasították.
2014. febr. 6. 13:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Kiindulási pontként min. legyen még büntetlen, megélhetése lakhatása Magyarországon legyen biztosított (törvényes vagyon v. jövedelem), tegyen sikeres állampolgársági vizsgát (alkotmányosságból, magyar nyelvből).


Ha fentiekbe nem tud hatóság belekötni akkor csa közbiztonsági v. nemzetbiztonsági okokra hivatkozva tudják visszautasítani a kérelmezőt.


állampolgársági törvény itt:

[link]

2014. febr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Minek állampolgárság a családalapításhoz? Én se vagyok állampolgár abban az országba, ahol élek: bérelek egy lakást, dolgozom és minden jó. És hitelem sincs.


Ez csak duma, te meg hülye vagy h ennek bedőlsz és ezt az egyszerű dolgot nem látod át, hanem osztozol az ostoba kifogásokban.

2014. febr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem a kérdező 18-23 éves lehet maximum.... vagy te mész ki hozzá, vagy ő megy haza és véget ér a kapcsolat....
2014. febr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!