Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ebben az esetben kinek van igaza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben kinek van igaza?

Figyelt kérdés

A párom ma éppen a haverjánál volt és nem nagyon akart estére maradni, mert holnap haza kell mennie egy másik városba elvinni reggel a kishúgát az iskolába. Csakhogy felötlött benne, hogy ottmarad a haverjánál és majd reggel 5-6 felé hazamegy és akkor el bírja vinni a kishúgát. Erre mondta a haverja, hogy neki nem jó, ha marad, mert este randija lesz. Jó, akkor hívtam én, hogy tőlem is haza tud menni reggel, holnap itthon vagyok. Erre azt mondta, nem, inkább haza megy, az anyja meg fog haragudni, hogy nem megy haza, én meg persze kivertem a balhét és azzal védekezett, nem biztos, hogy ha a haverjának nincs programja, ott marad...Meg hogy majd kedden úgy is találkozunk.

( haverjánál meg ott van már tegnap óta. )

Szerintetek jogosan vertem ki a balhét? 22/N


2015. máj. 31. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, tele van feltételezésekkel a sztori, te feltételezed, hogy Ott maradt volna HA nem lenne programja a havernak, de nem ez a helyzet. Van programja. Sokkal könnyebb este odamenni, mint korán reggel felkelni és leutazni. Praktikusabb. Nem csak te vagy a világon, előtte biztos veled is foglalkozott.
2015. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen jogos,valami itt nem okés,hantázik.
2015. máj. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Missi_Key ***** válasza:

...ki hol lakik?..mmint milyen messze a kishúgtól?


lehet az is hogy tőled nem tudna időben elindulni, mert sokat dumálsz vagy túlságosan maradna..

2015. máj. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
15 km-re lakik és biciklivel ment volna haza...Én meg a haverjától 500 méterre lakok...onnan haza tudott volna tekerni hajnal 6-kor, innen meg nem??
2015. máj. 31. 20:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet meggondolta magát, rájött, hogy mégsem annyira okés az a hajnali tekerés. Így még jól is jött, hogy a havernek se lett volna jó, nem ciki azt mondani, hogy bocs, mégse.

Kedden úgyis találkoztok, ne stresszeld magad. :) Hozd fel neki nyugodtan a dolgot, hogy rosszul esett, hiányzott, stb, nem akartál balhézni rajta. Esetleg még meg is magyarázza, hogy miért volt a szitu. :)

2015. jún. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2015. jún. 3. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!