Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kezdhetnék ezzel az érzéssel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdhetnék ezzel az érzéssel?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy életemben talán most először vagyok igazán szerelmes. Eddig a kapcsolataim során elvoltam a másikkal, de nem igazán hiányoztak amikor nem voltak velem. Most viszont minden rendben van ameddig vele vagyok, de ha eltelik két nap úgy hogy nem találkozunk akkor elkezdek azon agyalni, hogy lehet nem is hiányzom neki. Nyomorultul érzem magam, nem tud lekötni semmi és csak azt várom, hogy újra lássam.

2015. jún. 1. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem ami nálad van. Ez a rögeszmés féltékenység kezdete és semmi köze a szerelemhez.
2015. jún. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez is közrejátszik minden bizonnyal. De ezt hogy tudnám leküzdeni?
2015. jún. 1. 15:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ember sok mindent előre megérez,megérzi az igazságot, megérzi a bajt, noha nincs látható jele még, és semmi nem utal arra, hogy bármi is bekövetkezhet. Szerintem ez van nálad.Sajnálom.
2015. jún. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt egy darabig, de rá kell jönnöd, hogy ha ezt így tovább folytatod egy unalmas ragacs leszel. Egy önálló emberi lény vagy ne hagyd, hogy az az ember akivel éppen kapcsolatban vagy annyira összezavarja a fejed, hogy már ne tudjon lekötni az amit eddig csináltál. Attól még gondolhatsz rá 0-24ben de ne akard minden idődet vele tölteni, legyen időd magadra és a barátaidra is.
2015. jún. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!