Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Írjak az exemnek születésnapjára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak az exemnek születésnapjára?

Figyelt kérdés
3 nap múlva lesz szülinapja, és bár nem barátsággal váltunk el, de azért mégis elgondolkodtam rajta, hogy dobjak-e egy köszöntéses üzenetet. Viszont attól is félek, hogy még vissza se fog írni. L/20

2015. jún. 1. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most ez egy ürügy lenne, hogy valahogy a közelébe férkőzz megint?

Mert amúgy udvarias gesztus (habár teljesen felesleges), de ha csak udvariasságnak szánnád, nem félnél ennyire, hogy nem ír vissza.

2015. jún. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 opened paradise ***** válasza:

Ha nem értené félre,akkor persze.

Bár ha nem épp kedvesen váltatok el és azóta nem is beszéltetek,akkor nem feltétlenül muszáj.


Én nem írtam,de mást se.

2015. jún. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én felfogom köszönteni az exem mert ő is mindig felszokott akármilyen haraggal válunk el pedig legutóbb letiltottam mindenhonnan de úgy is írt egy smst. Persze azért nem állok le vele utána beszélgetni csak egy üzenet és annyi elég.
2015. jún. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tapasztalat (5 év után még mindig rá gondolok ilyenkor), hogy csak magadat áltatod. Ha jófej, akkor is kicsit kínosan fogja érezni magát, hogy írsz neki. Próbáld meg lezárni magadban, hidd el, neki mindegy, neked nem.


25L

2015. jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!