Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen munkát vállalnátok el...

Milyen munkát vállalnátok el és hány órában dolgoznátok egy 6 éves, egy 5 éves és egy 2 éves gyerek mellett?

Figyelt kérdés
2014. máj. 28. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

szia

tudod én még csak most várom az első gyereket, tehát lehet nem ér annyit a véleményem, de megfogadtam ahogy anya leszek máshogy akarok melózni. volt egy munkatársnőm aki 3 műszaknban melózott, igaz csak egy nagy gyereke volt, de ott volt a férje is, aki kitett vagy 3mat :) és láttam hogy nem egyszer olyan mosott kaki volt éjszakásba...én akkor megfogadtam, hogy csak 8-16ig melóznék, ha visszamegyek majd, megpróbálok így visszamenni. vagy láttam a közelünkbe egy kis boltot ami hétköznap 8-12ig van nyitva. ki pénz de ha már van akár 3 gyerek, nekem a család fontosabb. tehát hogy azért anya is maradjak. de persze kitudja hogy alakul majd :) de én így képzelem el.

2014. máj. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
ennyi gyerek mellett,ha megtehetném,akkor sehogy sem dolgoznék. épp elég munka őket ellátni,plusz egy férj igényeit kielégíteni.
2014. máj. 29. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem a mai világban örüljön az a 3 gyerekes anya akit egyáltalán felvesznek valahova...
2014. máj. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as! Közlöm veled, hogy 2001 óta dolgozok ugyanannak a cégnek, de mivel kereskedelem, egy hipermarket, szeretnék váltani, mert elég össze-vissza kell menni dolgozni és hétvégén is sokat kell. A kérdés még elméleti, mivel a gyerekeim 4, 3 évesek és 3 hónapos a legkisebb, tehát jelenleg tgyáson vagyok. De 2 év múlva ugye menni kell dolgozni és kiváncsi vagyok, vajon van-e valaki, aki hasonló korú gyerekek mellett dolgozik?
2014. máj. 29. 10:01
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Én mondjuk agysebész lennék három gyerek mellett.

Fontos az, hogy milyen végzettséged van. Nem biztos, hogy olyan amivel válogathatsz a munkahelyek között. Igaza van a hármasnak három gyermekes anyukákért nem igazán rajonganak a munkaadók. (akár megsértődsz, akár nem)

2014. máj. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Na, megjöttek azok a nők, akiknek egy gyerekük sincs és irigykednek azokra, akiknek több is van, mindegy:)

Nem sértődtem meg, megszoktam, hogy ezen az oldalon sok a bunkó ember és a kárörvendő is!

Kérem azok válaszoljanak, akik tudnak is. Nem az volt a kérdés, ki alkalmazna és ki nem:)

2014. máj. 29. 19:10
 7/8 anonim ***** válasza:
sztem egyszerűen csak félreérted a válaszokat. én egyetlen egyet sem vélek támadónak,te viszont mindegyiken kibuktál. olvasd vissza. lehet,h. kicsit frusztrált vagy.
2014. máj. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Arra hogy milyen munkát vállalnánk nem tudunk válaszolni, illetve én válaszoltam, de nem tudjuk, hogy milyen végzettséged van. Így nem tudjuk megmondani. (egyébként nekem is három gyerekem van, meg egy piacképes szakmám) felesleges azt gondolni, hogy bárki is irigyel. Miért is irigyelnénk, szerinted?
2014. máj. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!