Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen feltételek mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen feltételek mellett vállalnátok gyermeket?

Figyelt kérdés

Egyedülálló,független nő vagyok,akinek a szerelmen kívűl minden más összejött az életben szinte.

Egyedül is fel tudnék nevelni egy gyermeket,és már nagyon szeretnék.

Szóval arra gondoltam,hogy van egy férfi,akit már régóta ismerek,és talán hozzá hasonlót sem ismertem még.

Helyes,normális,felelősségteljes,vicces,okos,és az ismertség alapján állíthatom,hogy igazi Férfi.

Nem vagyunk közömbösek egymás számára,és hát ö kiváló lenne apának.

Persze csak az ő beleegyezésével és hozzájárulásával tenném ezt meg.

Cserébe nem kérnék tőle semmit,én egyedül fel tudnám nevelni,tőle csak a jó génekre volna szükségem,és mivel elég messze is lakunk egymástól,senki nem tudná meg sosem,hogy ki is az apa,csak a mi titkunk lenne.



2015. jún. 2. 05:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha ez megfordult a fejedben, akkor elég buta és meggondolatlan vagy, szóval épeszű, családos férfi még akkor sem bízna meg benned, ha egyébként szívesen adományozna spermát.

Szóval arra akarod megkérni, titkolja el a párja és a lánya elől, hogy neki lesz még egy gyereke, feküdjön össze veled (vagyis csalja meg a párját, vagy inszeminációra gondoltál? mert akkor miért pont az ő spermája kell?), bízzon abban, hogy soha az életben nem fogsz felbukkanni azzal, hogy neked gyerektartás kell, meg egyébként is, a te gyereked is örökölhessen az apja után, plusz mondjon le a gyerekéről, holott számára nem nemkívánatos dolog az apaság, hiszen már van egy kislánya..Ja, és persze a gyerek sem fogja soha feltenni azt a kérdést, hogy ki az apja, mert a te kis romantikus elképzeléseid szerint simán tudsz majd neki hazudni, vagy megelégszik majd azzal, hogy nincs válasz.. A fenti feltételek mellett arra gondolnék, te nem csak a férfi spermáját akarod, hanem a férfit is. Ellenkező esetben szépen megfelelő genetikával rendelkező ismeretlen spermadonort választanál, nem kellene hozzá az "ideális, eszményi férfi, akiből csak egy van". Neki viszont lesz annyi esze, hogy felháborodottan kitegyen az életéből, ha ezzel előállsz.

2015. jún. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Igen én válalnék ilyen feltételek mellett is gyereket. Én is ugyan ilyen vagyok,mint te.20/F


Neked spmerdonor,apajelölt,gyerek kell

2015. jún. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!